Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiek a zmiana zawodu

Polecane posty

Gość gość

Witam Wszystkich :) Mam dylemat odnośnie mojego wieku a dalszej nauki/szkolenia. Jak myślicie czy kobieta 32letnia może w tym wieku rozpocząć naukę w zupełnie innym kierunku lub pójść na szkolenie. Jestem po studiach humanistycznych a teraz zastanawiam się nad zmianą zawodu i pójściem na 2letnie studium w zawodzie - Asysta dentystyczna/Higienistka dentystyczna. Niby nie powinnam mieć dylematów ale sama sobie zadaję pytanie: czy nie jestem na to za stara??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś:)nawet gdybym miała 45 to bym to zrobiła, to Twoje życie i Ty ustalasz jak chcesz żyć:)a życie masz jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie!!!! popatrz na to w ten sposob, masz przed soba jeszcze jakies 30 lat pracy, wolisz te 30 lat pracy spedzic roboac to co lubisz meczac sie tylko przez 2 lata czy spedzic zycie robiac to czego nie chcesz robic,. chodzi tylko o glupie 2 lata zycia!!!! ja mam 30 lat i mialm isc na studia kolejne, 4 LETNIE.z planow zrezygnowalam z powodu ciazy...w miedzycizasie wpadl mi inny pomysl do glowy i juz na studia nie pojde na pewno., alegdyby nie te diwe sprawy to bym szla te zmialam watpliwosci ale szybko je rozwialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na drugim roku studiów. Wiek 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata. Na początku 2013 podjęłam decyzję o zmianie zawodu i dopięłam swego. A od przyszłego weekendu idę do studium. Nie wiem, czy nie jesteś za stara. Możliwe, że tak, skoro masz wątpliwości. Ja nie jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×