Gość gość Napisano Wrzesień 23, 2013 zawsze mylam zęby 2-3 razy dziennie a mimo tego tego juz w wieku 16 lat mialam sporo zebow do leczenia kanalowego. dlaczego mimo czestego i dokladnego mycia zebow są takie podatne na próchnice? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach