Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jemu jeszcze zależy na związku

Polecane posty

Gość gość

mam pewien problem jestem już 5 lat w związku z chłopakiem mieszkamy od siebie ponad 200 km chodzi mi o to, że ostatnio źle się dogadujemy przez telefon mówi mi, że może mieć inną, że się ze mną męczy że może mnie zdradzić bo facet głównie potrzebuje seksu czy jemu jeszcze zależy chyba by mnie nie zdradził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za związek na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cię w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak sądzisz? przecież jesteśmy razem już 5 lat nie powiedział mi, że chce zerwać może tylko tak żartuje ze mną mówiąc takie rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę jesteś tak głupia, czy się tylko z nami drażnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem głupia i nie drażnię was chce znać wasze zdanie może on to mówi żeby mnie wkurzyć ? nie mogę sobie wyobrazić tego, że miałby ze mną zerwać przecież jesteśmy razem 5 lat z nim chcę stworzyć rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że nie chce z Tobą być i żebyś go zostawiła, bo on prawdopodobnie nie ma na to odwagi..a tak na przyszłość związek na odległość kompletnie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on z tego co widać nie chce stworzyc z toba rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi mnie jego zachowanie bo jak ostatnio u niego byłam to mówił coś nawet o ślubie tylko jak się poprawi nasza sytuacja finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat ? i zero deklaracji z jego strony, checi przeprowadzki zamieszkania razem czegokolwiek co daloby ci pewnosc ze mysli o Tobie Poważnie? Podzwiam Cię. Che się myslic ale za chwile (miesiac rok dwa ) zalozysz temat ze sie znudzil i znalazl milosc zycia ktorej oswiadczyl sie po roku znajomosci. Bardzo czesto sie slyszy o tym ostatnio tzw. "zwiazki przechodzone" nie prowadzace do niczego innego jak rozpadu. Obym sie mylila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzilabym Ci szczerze z nim porozmawiac jakie ma plany wobec Was ( delikatnie go podpytaj) bez stawiania ultimatum itp. tylko delikatne wybadanie sprawy jakie on ma poglądy życiowe i czy uwzględnia Cie w swojej przyszlosci. Przepraszam ale 5 lat to kawał czasu i z całym szacunkiem ale powinien do jasnej cholery .Tym bardziej ze dzieli Was odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jestescie 5 lat nie oznacza ze nie moze zakonczyc zwiazku tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojedź do niego i porozmawiajcie oko w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×