Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowannaa

co kupujemy do łóżeczka

Polecane posty

Gość gość
Może być o rozmiar większy, ja zawsze kupowałam większe bo mały dużo się wiercił i kopał nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie baldachim to rzecz niezbętna! Pomijając wygląd (bo o gustach się nie dyskutuje, choć ja jestem ZAKOCHANA w baldachimach) to jest to bardzo praktyczna rzecz. Po 1 dziecko ma swój świat, a dzieci to uwielbiaja! Po 2 TV nie świeci po oczach a ja oglądam TV do późna, po 3- my kupiliśmy baldachim okrywający dookoła całe łóżeczku (taka moskitiera). Rewelacja!!! Żaden komar sie nie przedarł, dzięki czemu można było spac przy otwartym balkonie a nie się dusić w lecie. A co do tego, ze baldachim to tylko kurzołap- bzdura! Kurz mozna łatwo przegnać- wystarczy baldachim złożyć i na 1 noc lub dobę wsadzić do zamrażalnika- wszystko wytłuczone! Tak samo robię z maskotkami. A najlepiej w zimie, bo jak jest największy mróz, to pół domu wynosze na balkon żeby powybijało roztocza :D Przede wszystkim materace. Co do reszty. Ja tam pościel popieram całym jestestwem. Rozki też, choć nie wiadomo czy dziecko bedzie lubiło być ściśnięte (spora większość dzieci lubi). Rożek na początej jest super. Potem może służyć jako mini kołderka np do wózka. Kołdra jak najbardziej! Niby do roku nie powinno się ALE jak ktoś wyżej napisał kocyk jest gorszy. Moje dziecko też wiecznie zaplątane w kocyk, głowa cała owinięta kocykiem. nie, nie i nie! Śpiworki... nie mam zdania. Bardziej jestem na nie. Są nieprzyjemne do spania wg mnie. No i w większości szyte ez wyobraźni. Ciepły śpiworek, idealny a kurde na szelkach :o WTF?! Albo z rękawkami- to tak jakby człowiek zamiast kołdry w bluzie spał. A jak ręce są razem z ciałem pod czymś to zawsze cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uważam ze kolderka dopiero jak dziecko skończy rok. My kolderka mamy od samego początku ale dopiero jak synek skończył rok wyjelam ja z szafy . Nawet na metce doszytej do kolderka pisze powyżej roku.wczesniej spiworek lub kocyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpiworek nie jest dla każdego dziecko moja nie tolerowała Jak była malutka to rożek potem ciepły kocyk po pół roku kołderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiakids
My do łóżeczka stosujemy oprócz materaca i poszewki na materac : ochraniacz na szczebelki - koniecznie bo inaczej podczas snu dzidziuś będzie uderzał się w główkę. Żadnych kocyków - naciągnie sobie na główkę albo się owinie nim i tragedia gotowa. Zamiast kocyka lepiej śpiworek. są zimowe i letnie. Pod materac koniecznie stosujemy babysafe - monitor oddechu - jeśli monitor nie wykryje oddech przez 20 sekund rozlega się głośny alarm. Uważam, że to konieczne dla bezpieczeństwa i spokoju ducha. Jeśli chodzi o śpiworki o chraniacze korzystamy z marki Sofija. Jeśli moge polecić są dostępne w sklepie mimiakids.pl. Na jakości dla dziecka nie oszczędzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki ten rozmiar śpiworka? 68 może być? nie chcę kupować małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielę się tym co ja kupiła, z tym że wiadomo że nie każdemu to samo się przyda, zależy też jakie będzie dziecko, np. dla mnie ochraniacz do łóżeczka był zbawieniem bo mały szalał w nocy i głową o szczebelki walił, ale są dzieci które śpią spokojnie wtedy może być to zbędny wydatek. Łożeczko kupiłam używane na allegro ale wygląda jak nowe, materac był w komplecie. Na allegro kupiłam też zestaw pościeli chyba 20 elementowy z tymi wszystkimi baldachimami, przybornikami itd. Ogólnie ok ale szału nie robi jakość tego materiału, sztywny jakiś i nieprzyjemny, lepiej moim zdaniem kupić porządną pościel, np. taką http://papillon-shop.pl/posciel-lniana-chmurki.html zamiast jakiegoś dziadostwa tak jak ja to zrobiłam. Rożek też kupiłam właśnie z tej samej firmy Papillon http://papillon-shop.pl/szaro-niebieski-rozek-z-kotkiem.html taki, byłam bardzo zadowolona bo po cc jakoś tak mi lepiej się trzymało brzdąca ale wiem że niektóre moje koleżanki mało używały. Poza tym fajną sprawą jest śpiworek, ja akurat dostałam od koleżanki, na etapie wykopywania się służył mi świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejszy jest materac i pościel ja kupuje zawsze w sklepie www.ekomaterac.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestawy się sprawdzają bo masz wszystko w jednakowym wzorze i ładnie to wygląda. A moża kupic zestawy z mniejszą i większą ilością produktów. Nie zapominaj jednak, że nie wszystko kupisz w takim zestawie. Bardzo istotne jest dobranie dobrego pokrowca na materac http://www.elway.biz/ochraniacze-na-materac/448-podklad-na-materac.html ja tu zamawiam i są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialam miec wszystko i kupilam wszystko w sieci w sklepie http://studiobarw.com :) lozeczko 4w1: z szuflada, komoda, przewijakiem i szafka z drazkiem, do tego materacyk, kilka przescieradel i komplet poscieli z jednej serii: ochraniacz z poszewkami, wklad do poszewek i dobralam na koniec baldachim jest bajka! jeszcze szukam karuzeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co potrzebne do dziecięcego łóżeczka znajdziesz w sklepie http://papillon-shop.pl/ produkty są, piękne, pomysłowe i bardzo wysokiej jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biednakasia1231
Wiadomo, pościel, kocyk - to podstawa, ale ja kupiłam też przybornik. Bardzo przydatna rzecz, wszystko można mieć w jednym miejscu. Znalazłam fajny na babydoro.pl w kolorze różowym. Też robi za ozdobę, bo ma ładną kokardkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mało kto wspomniał o podkładzie nieprzemakalnym. Nie używacie? To polecam wypróbować. Mój malec często leży bez pieluchy po prostu dla zdrowia i wygody i nie martwię się wtedy o mokre łóżeczko, czy moje łóżko (kupiłam i na swoje, bo i tu nieraz mały hasa). Polecam taki dodatek np. w tym sklepie http://www.elway.biz/43-ochraniacze-na-materac Super, na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezamalinowa30

ja całe "wyposażenie" do łóżeczka mojej córci zamówiłam z Cocobird i najbardziej jestem zadowolona z przepięknej, bambusowej pościel https://minkycm.pl/pl/c/Posciel-z-wypelnieniem-100-Bambus/439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupiłam 2 prześcieradła i podkład pod prześcieradło. W następnej kolejności była karuzela. Początkowo dziecko spało w rożku, potem pod rozłożonym rożkiem albo kocykiem, bo było lato. Pościel i płaska poduszka dopiero jesienią. Nie miałam żadnych ochraniaczy ani baldachimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×