Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gościu_18

Prawo jazdy a uparty ojciec

Polecane posty

Gość Gościu_18

Witam. Jak na każdego przyszedł ten czas, ze należałoby zrobić prawo jazdy. W moim przypadku wygląda to tak, że dostałam pieniądze na prawko z okazji 18 urodzin.. No, wszystko fajnie. Kurs skończony itd. Ale już 4 niezdane egzaminy, na żadnym nie wyjechałam z placu. Nie łamałabym się tym, bo to tylko prawko. Chodzi o to, że dostałam te pieniadze od ojca i on sądził, że zdam za 1szym razem. Teraz, na każdy egzamin dostaje pieniadze raz w miesaicu, o dodatkowych godzinach nie ma mowy. Co lepsze, ja wcale nie chciałabym teraz tego kończyć, wolałabym uzbierać znaczną sumę, pojeździć z jakimś dobrym instruktorem (bo ten ze szkoły jazdy to kawał drania był..), lecz mój tato każe mi iść i zdawać. Ciąży na mnie presja z jego strony, dlatego na każdym egzaminie dostaje telepawki i kończy się jak kończy. W nagrodę słysze że ch*j ze mnie nie kierowca i mam iść jeszcze raz. Dodatkowo dochodzi do tego fakt, ze przedawni mi się za miesiąc egzamin teoretyczny, czyli kolejny wydatek. A niestety, ja się uczę i zarabiam max 200 zł miesięcznie. Czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić z tą sytuacja? Nie chce ciągle zawodzić taty, chcialabym w końcu zdać ten syf i mieć z głowy. Bo wiem, że potrafię, na jazdach szło mi wszystko elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×