Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wargi sromowe prawidłowy rozmiar

Polecane posty

Gość gość

Witam,proszę o informację jakiej długości macie wargi sromowe mniejsze.Bardzo mnie ten temat nurtuje.Kiedyś czytałam na forum, jak któraś rozpaczała że ma duże bo jej wystają 2 cm poza wargi sromowe większe.Jestem ciekawa kiedy one są już uznawane za duże.Czy jak kobieta stoi i jej wystają ze 2 cm to już są duże czy jak mają w ogóle 2 cm ( od miejsca z którego wyrastają aż po brzeg)Moje mają 2 cm w sumie więc niewiele mi wystają, bo wargi sromowe większe też mają jakąś długość.Czy to dużo czy malo, czy są jakieś normy ? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat o długości warg sromowych, ile można? Nie ma żadnych norm określających ich wielkość, każda cipka jest piękna i jedyna w swoim rodzaju... to tak jak z penisami, jedna są mniejsze inne większe. Czym wy się przejmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może bez zbędnych opisów, poprostu podajcie rozmiar. Ja mam dwa cm mierząc od miejsca gdzie wyrastają, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może lepiej zamieszczajcie fotki swoich myszek, bo takie puste cm niewiele nam mówią ;) A tak n marginesie, to wszystkie myszki są śliczne i zasługują na długie pieszczoty języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×