Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herba0000000000

14 tydzień

Polecane posty

Gość herba0000000000

Ile przybrałyście na wadze w ciąży?To mój 14 tydzień ciąż a ja przytyłam 5 kilo.Boje się co będzie póżniej.To dużo czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 14 nie przybrałam nic bo miałam z początku mdłości i raczej gubiłam kilogramy. Tyć zaczęłam od około 18 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herba0000000000
Ogólnie przed ciążą byłam szczuplutka rozmiar xs,s.A teraz już 5 kg na plusie.Ciągle jestem głodna.Czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe miałam tak samo w pierwszej ciąży;) w 19 tc - 10 kg na plusie, ale ja też byłam bardzo szczupła przed zajściem w ciążę (169cm/50kg) apetyt miała straszny prawie do połowy 2-go trymestru, potem już uspokoiło się;) w całej tej ciąży przytyłam równo 19,5 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bylam ciagle glodna - jestem w 28 tyg i przytylam 8 kilo z tym ze mam dosc duzo wod i duze dziecko ogolnie to tylko brzuszek mi urosl. Mialam bardzo zdrowa i urozmaicona diete i jem 5 posilkow dziennie. Jestes glodna jesli ci czegos brakuje twoj organizm wysyla sygnaly i ma nadzieje, ze zjesc cos na czym mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 10 tygodniu i juz przytyłam jakieś 2,5 kg a boję się co będzie później eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-ty tydzień - przytyłam jakieś 2,5 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delkaaaaaaaaa32
dokladnie jedz zdrowo i 5 posilkow na dzien a nie bedziesz glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tak miałam i niestety skończyłam z wynikiem 23kg na plusie. Te książkowe 16kg straciłam bez problemu przez 3 miesiące po porodzie, a pozostałe 7 za cholerę nie chce spaść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos kto ma niedowagę przed ciążą ma prawo przybrać w ciąży więcej niż osoba z prawidłową wagą, normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 t.c. i 8 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościwita
21 tc i dobre 5 kg na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 tc -1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 tydzien , 6 kg na plusie , nie wiem czy to duzo czy malo ? zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bywa roznie ja np.najwiecej przytylam na samym poczatku.Bo w 12 tc juz bylam 5 kg na plusie.A w 33tc 8 kg na plusie,wiec od 12 do 33tygodnia przytylam tylko 3 kg. Teraz zaczelam moj ostatni 9 miesiac i jeszcze sie nie wazylam ,ale mysle ze doszlo gora 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 16 tydzień i 3 kg na minusie, choć teraz zaczęłam już trochę przybierać na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja mysle ze nie ma sie co przejmowac,nie pamietam akurat ile doklandie przytylam w 14tc ale tez jakos tak jak ty, ciagle bylam glodna i mialam ochote na slodycze. teraz jestem w 30tc i w sumoie mam na wadze 12kg wiecej wiec mysle z enie jest tak zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×