Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eva26fr

usta aquamid

Polecane posty

Gość Eva26fr

Czesc dziewczyny! jak wiele z was mam problemy z ustami po wstrzyknieciu aquamidu (ktorego pomieszalam z innym produktem, kilka lat wczesniej). Lekarz w Warszawie oczywiscie zapewnil,ze nic mi nie bedzie... podwojna dawka .Biale grodki , obrzeki od kilku lat, a na koniec jeszcze sie przemiescil w bok,wystajac w jednym kaciku ust. W zeszlym roku zdecydowalam sie go usunac,po przeczytaniu o skutkach ubocznych itd. Zrobilam to w Rzymie, na miejscu zdecydowalam sie na gorna warge,poniewaz nie bylam pewna zabiegu. Ciecie laserem na calej dlugosci od srodka w znieczuleniu miejsowym,zabieg trwal ok 30 min, robilo go dwoch lekarzy,poniewaz drugi" trzymal warge".Lekarz pokazal mi zolta ropna grudke,ktora udalo mu sie wyciagnac. W sumie rana goila sie 3 msc. Usta byly mniejsze przez kilka msc. Dzis mam nadal zapalenie tylko ze bez grodki. Czy ktoras z was byla moze lub wie o klinice szczekowo-twarzowej w Zurichu? Slyszalam na forum ze jest najlepsza i zajmuja sie tylko tym. Dzieki z gory, piszcie, chetnie odp na pytania i wybiore sie z kims to bedzie chcial jechac.na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×