Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiafajna

Z iloma naraz chłopakami

Polecane posty

Gość kasiafajna

Hej wszystkim. Takie pytanie do dziewczyn. Z najwięcej iloma facetami na raz uprawiałyście sex. Mi się przydarzyło że z trzema naraz kolegami. Pierwszy raz w życiu coś takiego fajnego przeżyłam. To jest cudowne po prostu. To jest tak jakby z jednym, tylko razy trzy. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipeka
dwóch jednocześnie się zdarzyło w akademiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiafajna
Widocznie nie masz takich wspaniałych doświadczeń, żal mi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi nie. Film z zabawy dostepny na zbiorniku dla przyjaciol. to ze masz kompleksy, nie znaczy że inni je maja. Niektórzy korzystaja z zycia i z świetnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipeka
a... raz miałam tak, że się kochałam z chłopakiem a dwóch się przyglądało - ruszali sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiii
ja chetnie zobacze ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza londyn
sama z 4, a raz z kolezanka przeciw 5 :) ah czesy studenckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia z
a to moje marzenie, zaproponowalam kiedys chlopakami dwoch ale sie speszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach nie ma to jak byc zerem :D smieciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia niezalogowana
Ja z trzema na raz w kolejarza jechałam... Ale byłam pijana i na psychotropach... Teraz strasznie się boje że mój Witek się o wszystkim dowie... Nigdy więcej... Nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to fajnie poczytać jak obszczymury wchodzą na takie tematy i próbują zaistnieć z marzeniem aby mieć kobietę z krwi i kości, dla której ostry, dziki seks bez zahamowań, to codzienność. W każdym takim wątku pojawiają się "stróże obyczajowości" i swoimi wpisami rozbawiają, często z politowania do łez, tych, dla których seks to seks. Naprawdę myślicie że swoimi uwagami robicie wrażenie? Wasze wulgaryzmy i nieudolne próby obrażania innych, bardziej wolnych i otwartych są nie tyle niskie, co żadne. Mój mąż podczas mojego orgazmu słyszy bardziej wyszukane ode mnie. Więc, po co się wypowiadacie małe chłopczyki w tematach dla koneserów? nie wiem. Ale należy się cieszyć. Spędzając czas w sieci nie narobicie kolejnego pokolenia nieudaczników. Jest szansa że nasze córki nie trafią na waszych beznadziejnych potomków, ale na facetów z jajami, którzy będą i do tańca i do łóżka. Pozdrawiam wszystkich wyzwolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki macie nick na tym zbiorniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbiornik to zbiornik a kafe to kafe. Kilku z Kafe już nas znalazło. Ale oni nie pytali tutaj, tylko potrafią myśleć, nie tylko jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
paranago W sumie to fajnie poczytać jak obszczymury wchodzą na takie tematy i próbują zaistnieć z marzeniem aby mieć kobietę z krwi i kości, dla której ostry, dziki seks bez zahamowań, to codzienność. jest różnica pomiędzy k****eniem się a korzystaniem z życia...na żonę to ty się nie nadajesz...na k***ę owszem jestem kobietą i nie zazdroszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
Spędzając czas w sieci nie narobicie kolejnego pokolenia nieudaczników. Jest szansa że nasze córki nie trafią na waszych beznadziejnych potomków, ale na facetów z jajami, którzy będą i do tańca i do łóżka... jest duża szansa,...że twoje dzieci będą k*****i....takimi jak ty... r****ć się z kilkoma bez zobowiązań..a będąc w związku to duża różnica.....pierzesz, sprzątasz, gotujesz ..r***asz się z nim i z jego kolegami..masz racje każdy facet by tak chciał.. rodzinka nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha spadłam z krzesła :D:D Tak jestem k***wką i mam k******i charakterek. Mało tego mąż to wie i akceptuje. Dlaczego? Bo to jest tylko dla niego. Inni mogą o tym tylko pomarzyć. Seks grupowy to mały dodatek i na pewno nikt nie ma tak jak mój mąż. Czy dzieciaki go po mnie odziedziczą? Być może :D:D Na pewno nie wyrzucę je z tego powodu z domu, jak zapewne uczyniłoby wielu poprawnie moralnych, co często ma miejsce. Jak widać masz problem z tym - nie ja. I dlatego chwała wszystkim kosztujących seksu. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu facetów na zbiorniku nalega na spotkanie z nami. Widza nasze filmy i chcą SEKSU. Co dają im osoby podobne do tych co tak ripostują? Nic. I dziwicie się że faceci biegają na dzięki płacą im za godziny. W sądach płaczecie że facet zdradził. A kto tak naprawdę w łóżku udaje damę? To widać buahaha - myślałeś/aś że swoim wpisem mi dopieczesz? Za mała/y jesteś. Spływa to pomnie jak po kaczce. Kto wie, może na jednym z trójkątów był Twój facet/kobieta, bo miała dość nudy? Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranago Jesteś zwykłym szmatławcem, nie masz mózgu tylko 3 dziury które definiują ciebie i twojej zgniłe, zasrane życie:-D Brzydze się tobą tak porostu,nie jesteś kobietą jesteś k****ą z natury i charakteru:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mata7 :D taki mają nick:D tylko tamta parka rypie się grupowo i ma w profilu że oczekuje sponsoringu, to by się zgadzało, gdyż panna tu chce opylić filmiki za hajs, więc łasi są na kasę. ale panna ostro daje, często dwa fiuty w picz bierze, a na jednym filmiku nawet jechała z dwoma w tyłku (niestety zahasłowali już ten show)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleankevvvv
to ja jestem z tych staroświeckich bo nie mogłabym nawet z dwoma. Tylko mąż i wcale nie mam ochoty na nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranago Widzę, że "cukierek"zostanie na dłużej w twoim szmatławym i kuurrewskim życiu, to bardzo dobrzesmiech.gif Dużo piszesz o swoim super hero "mężczyźnie" którego trzymasz w domu u swego boku.Moim zdaniem to nie facet to zwykły cwel, któremu pakujesz do duupy dilda i inne gadżetyusmiech.gif Ktory facet z krwi i kości pozwoli ruuchać swoją żonę 3 innym cwelom? Później zapewne sami ze sobą się ruuchaja.smiech.gif To zwykły gimp z Pulp Fictionsmiech.gif Za miesiąc napiszesz, że fajny jest seks z psami, bo ty sarenko jesteś cholernie wyzwolona. K****o wredna oczy ci zaszły k*****m smiech.gif Prawdziwego samca ty na oczy nie widziałaś penero w ząbek czesana. Niech ci ziemia chuujem śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety drogi gościu - mata7 to nie my, a par na zbiorniku które w opisie mają sponsoring jest kilka tysięcy. U nas sponsoringu nie ma w opisie. Bo nie jest potrzebny. Ale walcz dalej. Cukiereczku, cokolwiek nie napiszesz, nadaje się to tylko na spłukanie w toalecie impotencie forumowy. Brzydzisz się mną? :D:D Fajnie, sprawia mi to przyjemność. A przede wszystkim sprawia mi przyjemność to, że takie byle co może jedynie popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Paranago Widzę, że "cukierek"zostanie na dłużej w twoim szmatławym i kuurrewskim życiu, to bardzo dobrzesmiech.gif Dużo piszesz o swoim super hero "mężczyźnie" którego trzymasz w domu u swego boku.Moim zdaniem to nie facet to zwykły cwel, któremu pakujesz do duupy dilda i inne gadżetyusmiech.gif Ktory facet z krwi i kości pozwoli ruuchać swoją żonę 3 innym cwelom? Później zapewne sami ze sobą się ruuchaja.smiech.gif To zwykły gimp z Pulp Fictionsmiech.gif Za miesiąc napiszesz, że fajny jest seks z psami, bo ty sarenko jesteś cholernie wyzwolona. K****o wredna oczy ci zaszły k*****m smiech.gif Prawdziwego samca ty na oczy nie widziałaś penero w ząbek czesana. Niech ci ziemia chuujem śmierdzi!' Pozwolisz że to sobie wydrukuję i powieszę na ścianie? Taki kącik dla niespełnionych poetów. Ch*jem powiadasz... No ok, niech będzie, ale Twój ch*j? Nie, on się nie nadaje, nie mam zamiaru go tydzień szukać. "tylko tamta parka rypie się grupowo i ma w profilu że oczekuje sponsoringu," Do tego muszę powrócić. Ty zapewne jesteś tym który nie tylko do nas żebrze o spotkanie, bo tak robi wielu singli, zniża się do poziomu zelówek, aby tylko dostąpić chwili spotkania z parą. Zaktualizuj swoje dane. Wprowadzasz błąd. Zapytaj tych co kupili nasze filmy całkiem nie dawno i niech tobie ośle odpowiedzą czy mata7 i my - to to samo. Rozczarujesz się detektywie od ośmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiafajna
Ojej, zapytałam tylko z iloma chłopakami na raz to robiłyście, a tu taka awantura. Ja robiłam z trzema i było cudownie, jak ktoś tego nie lubi to niech nie robi. Jesteśmy wolne i możemy takie rzeczy robić jeśli sprawia nam to przyjemność, a mi sprawia więc pewnie jeszcze to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sura 35
Mieso musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę tylko że nie awanturują się ci co tak się bawią. Oni tylko ustawiają do pionu niektórych gamoni. Co do samej zabawy? SUUUUPER, ale o tym lepiej byłoby sobie pogadać poprzez e-maile. Tutaj jak widać, na ero wchodzą tylko miłośnicy seksu misjonarskiego uprawianego grubo po północy, tylko w dni płodne i obowiązkowo pod nakryciem. Z takim nie da się rozmawiać o tym co się robiło albo na co się ma ochotę. Jacy rozmówcy - takie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między Kasią a Tobą? Ona pisze, że jest wolna Ty masz męża? Czy ona sprzedaje swoje filmy z orgii na necie tak jak Ty? Jesteś śmieszna i żałosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :D:D: Jest między nami różnica :D:D Wiesz jaka ? Ale nie między mną a Kasią - tylko między nami, Ty możesz tylko popisać, ja z Kasią wymienić doświadczenie. I tak ciebie nie stać na nasze filmy więc skończ stękanie impotencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parango jesteś zwykłą szmatą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×