Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiafajna

Z iloma naraz chłopakami

Polecane posty

Zapomniałeś dodać że mój mąż stukał mnie razem z innymi. Bo chyba to tobie uleciało. Swinger - mówi to tobie coś impotencie? Na szczęście w klubach takich gamoni nawet do sprzątania nie wpuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ktoś to pisał. daj coś nowego. Zaczynacie się powtarzać i zaczynacie przynudzać. o k****e napisałam sama itp itd, więc wysilcie się impotenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, która uwielbia sex, ale nie jestem k****ą jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA a widzisz inni często mogą tylko pomarzyć. Seks grupowy to inna bajka, jak dorośniesz do tematu to pogadamy, bo jak widać, nie rozumiesz co kto pisze. Nie mój problem. Czy puszczam się za plecami męża? HA - nie, chociaż wielu chciało dużo zapłacić. No i co? No i nic. Mało wiecie a szczekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K****a zostanie k*****.:)Czy to za pozwoleniem męża czy nie ciebie to kręci bo jesteś zwykła szmatą .Nię marzę o tym co ty wbij sobie w końcu to do głowy tępa dzido myśląca otworem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha dawaj więcej wreszcie coś nowego. Ciekawe więc skąd te wszystkie e-maile w których czołgacie się z prośba o spotkania. Wymieniacie wątki w których dyskutujemy itp itd. Sami święci. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helllo jestem kobietą powtarzam ci to bo chyba nie dociera :D Każda k****a ma chętnych, dziwi cię to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnych owszem, ale nie koniecznie obsłużonych. Może nie dociera to co odpisuję? :D:D:D Oczywiście że K***y mają wzięcie. Jak faceci wracają do domów i mają to co mają, co czytam i co widzę na erokafe, to się nie dziwię że wolą zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
Nie na pewno nie jestem zwolenniczką seksu misjonarskiego..ale k******a też nie...nie na pewno mój facet mnie nie zdradził spokojna głowa... Tak jestem k***wką i mam k******i charakterek. Mało tego mąż to wie i akceptuje. Dlaczego? Bo to jest tylko dla niego. Inni mogą o tym tylko pomarzyć. Seks grupowy to mały dodatek i na pewno nikt nie ma tak jak mój mąż...... A przepraszam co jest dla nie go??? r***asz się z kilkoma na raz to co tu ma być dla niego??jesteś workiem na spermę.. zdziwię Cię wiele facetów ma tak jak Twój facet bo niestety k***w przybywa..jeśli myślisz...że prawdziwy facet z jajami to taki który r***a żonę z kolegami...to gratuluje toku myślenia...oczywiście większość facetów chciało by tak mieć.....tylko pytanie gdzie tu miłość...nie ma jej...dla was r****nie, orgazmy to miłość!!! jesli jest wam dobrze to gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś chciałbym spróbować swingu, pojechać do takiego klubu,może nie od razu na żywioł na początek z partnerką z którą przyszedłem ale żadna nie chce ze mną pójść:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedawanie filmów to już jest biznes koleżanko:):) Podódź się z faktem wyzwolona ...nieeee kobietą cie nie nazwę :D:D A robimy wszystko co tylko chcemy w różnych konfiguracjach ale ze sobą dziffko .Co to za facet który pozwala na to zeby mu kobite ruuchali -wiem -alfons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze reklamuje work na sperme swoje filmy??????Dno i desperacja:)Idz zarabiaj lachociagu, zebys na emeryture miala za co chleb z woda kupic,bo wtedy juz c**a nie zarobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
nawet najbrzydsza k***a ma powodzenie..i jeśli r****nie się z kilkoma facetami...to jest dla Ciebie szczęście miłość to rób tak dalej... ps widziałam wiele filmów p***o...setki i szczerze może 2-4pary były bardzo pociągającę na resztę brało mnie obrzydzenie-teraz sobie domów do jakiej części należysz... nasrać na was bym nie chciała, a Twoja p***a do wiadro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczepcie się od niej! nie podoba Ci się co robi to masz problem,wycofaj się i nie czytaj za to,że taka jesteś umrzesz w tym tygodniu wiesz? w wypadku albo spowodujesz albo cie ktoś potrąci w każdym razie trup na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhmmmgrr
Dajcie już spokój z tą jałową dyskusją... Każdy ma swoje poglądy, to całkiem naturalna rzecz. Osoby z mniejszym libido nie zrozumieją tych z większym i na odwrót. Jak długo robi się to z ludźmi którzy mają podobne upodobania dla mnie jest ok; choć sam mam bardziej staroświeckie podejście do tej kwestii to chociażby z czystej przyzwoitości innym do łóżka zaglądać nie będę. Jedyne czego nie znoszę to obnoszenie się ze swoimi poglądami i robienia z siebie świętej krowy niezależnie od poziomu testosteronu we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj bardziej obnoszą się z poglądami ci święci niż ona no ale umrzecie za to,wasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha - tak sprzedawanie filmów to biznes na który nie narzekamy. Boli to ciebie że jedyne co możesz to popisać swoje mądrości? Zauważ że mało kogo one obchodzą, czy to jest kafe czy to jest zbiornik. Umoralniające wpisy nie robią wrażenia, bo co mają zrobić? Spowodować że ukoję się w popiołach? Zejdź na ziemie dzieciaku. Robimy swoje i jest z***biście :D:D Na dzien dzisiejszy napisało do nas 30 facetów z ero. Więc kto wymądrza się na forum? Skoro więcej w tych tematach nie pisze? :D:D:D:D Do paranago nie ważne gdzie chcesz srać, bo to twoja d**a i mało mnie ona interesuje. Praktycznie w ogóle. Swoim wpisem powodujesz jedynie ziew ogólny z mojej strony. Prawda jest taka jak jest. Ja piszę o sobie tak jak jest. Ani się nie wstydzę ani nie brzydzę. Mało mnie obchodzi co sobie myślicie. Czy mój mąz jest alfonsem? Pewnie nie, bo nie kasuje od tych którzy się z nami spotykają, ja także nie. Ogólnie więc każdy facet który z żoną jeździ po swingklubach to alfons? Nie dość że niedouczeni to jeszcze nie mający pojęcia o tym o czym piszemy. o moja emeryturę nie muszę się martwić, martw się o swoją. Czy najbrzydsza k***a ma powodzenie ? nie wiem, nie śledzę co robią inne panie ze zbiornika. Ale zapewne jest inaczej. Nie ma to jak impotenci walczący o moralność :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boli, obrzydza k****o :) Ale do Ciebie nie dociera ze zwykła scierą jesteś.Nikt ci tu nie zazdrości, z politowaniem patrzę, rzyg :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co srać z pospólstwem :D:D Bronić mnie nie trzeba. To tylko zwykłe zakompleksione i nie dor*****e istoty, które tylko w taki sposób są w stanie się wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę smacznego :D:D Mnie rzadko co obrzydza. Bo mało mnie interesują inni. Jak widać jednak po e-mailach - dzieje się, oj dzieje się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz się czy żalisz :D:D:D:D:D:D Biznes się kręci ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się idiotko z 30 maili:) To Juken i jego 29 troli:) Jesteś jak sraczka, ciężko się Ciebie pozbyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręci się kręci. Zdecydowana ilość e-maili jest przecież od tych którzy tutaj umoralniają. Więc o co kaman? o wizerunek? buahahahaha Śmieszne ludziki. A najwięcej was boli to drogie Panie że dotarło do was, czego chcą wasi faceci, a czego nie szukają w swoich łożach, bo dawno tego nie mają. życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi, żebyś nazwała siebie po imieniu skoro biznes się kręci...no ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranago jaka Ty jesteś tępa i uparta. .......:) Zbiornik to Twój dom. ...to widać, już nudna się robisz. ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
jesli kobieta może być impotentem? to ok, rozumiem że żadnych szkół nie skończyłaś- to widać.... jeśli myślisz że każdy facet marzy aby jego żonę/ dziewczynę bzykało kilku facetów to ok- żyj sobie z tą wiedzą... bardzo ciekawa jestem co Twój facet myśli o Twojej osobie..z pewnością Cie nie kocha...ba wy obydwie nie wiecie co to miłość... GACIE MU PIERZESZ, SPRZĄTASZ, D*PE LIŻESZ.!!!!!!!!!!! NO KTÓRY FACET Z TEGO ZREZYGNUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a co jezeli paranago ma racje..... i wlasnie wasi mezowie kleca maile do nich, bo zdaja se sparawe ze we wlasnym lozku z zona jest beton?....... lipa nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×