Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiafajna

Z iloma naraz chłopakami

Polecane posty

Gość do paranago
a rów jego już lizałaś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe że faceci jej nic nie mówią o wy zazdrosne żmije, baby są fałszywe bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molag Bal
Z iloma naraz chłopakami Może być ale jak jest to mi obca kobieta z partnerką w związku na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chcą spróbować grupowy a przynajmniej tych których znam chociaż raz ale mają drętwe żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze się mylę ale gdzie napisalam ze sprzedaje swoje cialo? Nigdzie. to sobie dolozyli gamonie z kafe. czytaj uważnie co napisałam. sprzedaż filmow to Händel. wizerunkiem a nie ciałem. nastepna co lubi nadinterpretowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk2
najwięcej bulwersują się tylko cnotki-dziewice i prawiczki, polska jest 100 lat za murzynami, każdy bawi się tak jak chce, sex to po prostu fajna zabawa, a niektórzy robią z tego nie wiadomo co, nic dziwnego, że faceci chodzą na d****i skoro wiele polskich kobiet jest tak niesamowicie ograniczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weralla
Uspokójcie się, mnie posuwa regularnie paru facetów. Umawiamy się i się bzykamy bez zobowiązań. Wprawdzie nie mam męża ale co to za różnica, jeśli on też by tak chciał. Nawet jeśli ktoś nagrywa z tego filmy i sprzedaje, ale robi to z przyjemnością to dla mnie jest OK. Widzę że tu sami zazdrośnicy co chcieli by tak i po nocach im to się śni, ale sami się nie odważą na taki krok bo są po prostu słabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
gość ciekawe że faceci jej nic nie mówią o wy zazdrosne żmije, baby są fałszywe bleee hehe a co faceci mają powiedzieć...?? tylko ciekawe czy każdy normalny facet.. nie męska d****a....a normalny facet..chciałby mieć taka oto Panią za żonę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molag Bal
oj tam czepiacie się jej tylko poprawność i wstyd na dla was być a gdzie rozpusta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molag Bal
hehe a co faceci mają powiedzieć...?? tylko ciekawe czy każdy normalny facet.. nie męska d****a....a normalny facet..chciałby mieć taka oto Panią za żonę.. No to fakt myślałem że mówimy o przygodzie nie o związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim jak jej jest dobrze i nikt do nikogo nie ma pretensji wiec nie ma problemu, w nosie mieć co sądzą inni tak gadają a jakby sami poczuli co to znaczy to pierwsi by byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ona atakuje wszystkich, ktorzy mysla i zyja inaczej,sami impotenci na swiecie z wyjatkiem jej supermana:):):):)ktoremu dildo do d**y wklada:):):):)gratuluje faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranoja
sprzedaż filmow to Händel. wizerunkiem a nie ciałem. dobre-sperma widać już Ci zatkała zwoje mózgowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna k***wka,dajcie jej zyc w swoim swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do parynago tak, lizalam i to nie raz. Powtarzam wiec. O czym chcesz dyskutowac?nie bardzo wiem. Nie masz nic do zaoferowania. Moj mąż jak poczytal co wymyslasz o tym ze piore mu tylko gacie, to sie rozesmial i stwierdzil ze szkoda czasubna taki kisiel w gaciach. Jak ktoś napisal powyzej. Skaczecie i dyskutujecie o czyms o czym nie macie pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weralla
nie marzę o tym uwierz mi...ma większe aspiracje niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654747
paranago Ja bym się z tobą zabawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654747
paranago Słodki cmok w twój krok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
i tak nie wierzę że Twój mąż tam siedzi i czyta...ale ok.. to "weźta" i sobie słownik ortograficzny poczytać...a tak na marginesie...nie pracujesz...? taki plebs może tylko fizycznie pracować. Nawet nie próbuję Cie obrazić tak zdemoralizowanej osoby nie da się obrazić. a jego gówno też już jadłaś??...czy nie doszliście jeszcze do takiego etapu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
jeśli Ci odpowiada taki układ to jak najbardziej życie Ci powodzenia.... a za jakieś kilkanaście lat obudzisz się i będziesz płakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie. Faceci ze zbiornika szukaja seksu. Czesto do nas pisza ze chcieliby się rozerwać. zapraszamy wiec panów razem z ich parterkami. I co czytamy.? Ze ich kobiety do garow sie nadają a nie do lozka. Pytał ktos ilu facetow marzy 9 takiej kobiecie. zadaj pytanie, dlaczego by nie chcial. Do parynago. Nie wiem kto ma bardziej n******e. ja czy ty. Ale chyba ty. Bawimy sie. tak od ponad 10 lat i jakos nie mam powodow do placzu. wbrew twoim wymyslom mam wiecej powodów do usmiechu. I tak maz czyta te wasze w6pociny. ma ubaw bo takiego kabaretu dawno nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz wsadz mezowi dildo do d**y:)sie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Trzech brało mnie kolejno po dwa razy leli swoją sperme do mojej piczki.. Miałam całe łono i piczkę w s*****e......było szałowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponowałem coś takiego żonie ale ona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z dwoma jak miałam 46 lat, to był mój pierwszy seks z dwoma facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trochę póżno zaczęłaś, ja miałam 19 jak mnie brali we dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, wiek nie ma tu znaczenia, ja też pierwszy raz z dwoma miałam dość póżno ale teraz to nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wtenczas chyba 16-cie jak zgodzilam sie na zaproponowany mi sex z dwoma Obydwa byli troche starsi, jak mi pokazali swoj sprzet to im obciaglam a pozniej jeden po drugim wchodzil we mnie i mnie posuwal,nawet przez sekunde nie zalowalam bo tak wspaniale to jeszcze w******** nie bylam pomimo ze juz z chlopakiem sie bzykalam,Po tym spotkaniu jeszcze pare razy im pozwolilam ale nastepnym razem juz nie bylam w takim stresie to dopiero przezylam cos wspanialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z koleżanką byłyśmy na urlopie w lutym w Egipcie i spotkałyśmy młodych byczków a że w głowie już szumiało poszłyśmy na całość z ciapatymi hihi (jakby nasi mężowie wiedzieli to nie miałybyśmy po co wracać do domu uhhh) Ich było trzech my dwie i wszystkie dziurki zapchane najpierw ona później ja ;) pierwszy raz w życiu jazda na dwa baty ale nie żałuję. Może kiedyś niezobowiązująco znowu spróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprosiłam chłopaka na swoją osiemnastkę. Czwórka i mój chłopak kolejno. Najtrudniejszy był pierwszy raz bo oni byli ze swymi dziewczynami i one soe dopiero rozebrały gdy oni skończyli zaczęły każda swego pięści by doprowadzić do seksu kazdy ze swoją. Oj wtedy miały mocne rżniecie bo długo trwa by mieli drugi wtrysk. Przy drugim spotkaniu było już losowanie pomijając osobę która miała grupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×