Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suzzanne_M

Wystrój pokoju

Polecane posty

Gość Suzzanne_M

Witam. Niedługo wprowadzam się do nowego mieszkania, w którym wynajmuję pokój. niestety mieszkanie jest dość stare, tak więc meble, podłogi, ściany ma już znaki użytkowania. Chciałabym jakoś udekorować pokój, żeby nie wyglądał tak ponuro. Niestety w internecie nie znalazłam żadnej inspiracji, która byłaby pomocna. Pokój jest dość duży, bo ok. 3,5m x 2,6m. Nie mam pojęcia co mogę zrobić, żeby pokój wyglądał znośnie i nie tak staro. Na pewno nie wchodzi w rachubę kupno nowych mebli, czy przerabianie starych, to samo z malowaniem ścian. Właściciel już na samym początku powiedział, że nie życzy sobie jakichś większych zmian. Czy ktoś z was ma jakieś ciekawe pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie życzy sobie żadnych zmian, no to ciężko coś zmienić... można próbować zasłonami, narzutami, czyms na podłogę można też kombinować z materiałowymi ekranami na ścianę (materiał rozpięty na ramie np. drewnianej, albo stalowych linkach, ale te musza być przytwierdzone do ściany, więc odpada) rośliny oczywiście też odmieniają wnętzre ale pokój nie jest duży, więc lepiej nie napychać go gadżetami, bo będziesz się w nim czuła jak w graciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×