Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na dzień chłopaka

Polecane posty

Gość gość

W poniedziałek już dzień chłopaka, kupiłyście już coś dziewczyny swoim facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiulek
ja w tym roku chyba kupię mojemu chłopakowi drona, ale wcześniej niż na dzień chłopaka, już upatrzyłam fajnego w sferisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saramakar
drony są fajne, sama planuję kupić któregoś w teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelonka
dron faktycznie jest świetnym pomysłem, ja jakiś czas temu kupiłam swojemu taki właśnie na teletorium i jest zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritka99
ja zabrałam chłopaka do sferisu i wybrał sobie co chciał:) wolę, żeby miał coś z czego będzie korzystał, a nie kolejny kubek, który będzie stał w szafce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamisiak
Ja poleciłabym fajnego smartwatcha :D na teletorium mają duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaa2
Ja swojemu chłopakowi kupiłam słuchawki BT, sporo słucha muzyki i chciał bezprzewodowe to ma. Elite e-1 niestety jeszcze nie dotarły, za późno zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezent chłopakom polecamy ubrania. Serio, z doświadczenia wiemy, że z takich prezentów są bardzo zadowoleni. Dziewczyny kupują np nowe dresy do biegania czy kraciaste koszule na co dzień, naprawdę pomysłów może być wiele, zależy co dany chłopak nosi albo czego mu brakuje :) I z takiego prezentu na pewno będzie korzystać przez lata. ---> www.Ombre.pl Jeżeli uważacie podobnie to wpadajcie do nas na rozeznanie bo akurat przy wyborze odpowiednich prezentów dla Panów jesteśmy profesjonalistami B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia_91
mój Bartek chciał aparat, żeby robić fajne zdjęcia :D zamówiłam w sferisie i na drugi dzień już poszłam odebrać, przyszło akurat w dzień chłopaka, więc nie musiałam go chować po kątach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×