Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOLA04

doradzcie już nie mam sił

Polecane posty

sama wychowuje dwie córki straciłam pracę mam 41 lat nawet myśle zeby iść do agencji pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt, www.pieknoiuroda-fm.pl mogę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, pomoże :D. Wiesz co, naprawdę trzeba nie mieć sumienia albo być prawdziwym sukinsynem aby kobiecie w takiej sytuacji robić nadzieję złodziejską piramidą MLM. MLM= Masz Ludzi Mamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz naprawdę jestem gotowa na wszystko teraz siedze,płacze bo nie mam dzieciom dac co jesc nie mówie tu o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duńka30
Pani Jolu proszę się nie poddawać Przecież ma Pani dzieci Wierzę, że jest Pani ciężko... Ja bym proponowała poszukać pomocy np w MOPS może jakiś zasiłek na dziecko dofinansowanie do mieszkanie itd. proszę spróbować szukać pracy składać podania gdzie się da Ma Pani przecież napewno jakieś doświadczenie Proszę się nie załamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAO4
juz wszędzie gdzie sie dalo skladalam cv i jezdziłam,szukalam,najgorsze to że nie mam zaco kupic cieplych ubran dziewczynkom,,,to mnie martwi a moze mialby ktos niepotrzebne ubrania ,buty 36 i 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd Pani jest? może ktoś wtedy Pani pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAO4
ja jestem z Białegosto.ku mam 41 lat a córki 17 i 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAO4
mój e-mail olszewska-jolanta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie tylko zwolennikiem jestem! Aktywnie działam w tym biznesie i znam go dość dobrze żeby twierdzić, że jest najlepszym, jeśli nie jedynym słusznym, legalnym i moralnym, sposobem na sytuacje, w której znalazła się autorka tego tematu. Tylko że, Pani Jolu, ja zamierzałem nie tylko zaproponować Pani rozpoczęcie działalności w mojej firmie! Właśnie, zgodnie z moimi przekonaniami religijnymi, miałem zapłacić dziesięcinę i zastanawiałem się, komu ją przekazać? A że nie uważam kościół czy różne organizacje charytatywne za dobre rozwiązania w tego typu sprawach, to te środki od pewnego czasu przekazuję różnym potrzebującym ludziom osobiście. Owszem, chciałem Panią przekonać, żeby skorzystała z mojej oferty biznesowej, ale też rozważałem przekazanie mojej dziesięciny Pani. A skoro Pani woli słuchać tych z pozwolenia powiedzieć ludzi, co pomawiają i obrażają mnie na forum, to proszę również ich poprosić o pomoc. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga To wstrętny nachalny OSZUST !. Broń Boże cokolwiek mu wpłacać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAO4
ależ ja wcale pana za takiego nie uwazam,wierze ze pan znając moją obecną sytuację nie robił sobie jakiś żartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Jolu, wybór zawsze należy do Ciebie. Niemniej zaręczam, że to OSZUST i Złodziej. I później żeby nie było lamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAO4
juz sama nie wiem co mam robic ,nie spię nocami ,płaczę ,boje się kolejnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na desperacji najłatwiej jest niestety żerować. Tacy jak on nie mają skrupułów ani sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko że, Pani Jolu, ja zamierzałem nie tylko zaproponować Pani rozpoczęcie działalności w mojej firmie! " ______________________________________________________ On nigdy nie miał i nie ma żadnej firmy. Nigdy nie ukończył żadnej uczelni a posługuje się tytułem "inżynier". Utrzymuje się z wyłudzeń, oszustw i sprzedaży tabletek "na wszystko" wciskając je naiwnym na Wrocławskim bazarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a alimenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka szukaj pracy do pilnowania starszych babek najlepiej w Belgii bo w DE sie pokonczylo o ile masz z kim corki zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Jolu! Czy ja od Pani żądałem jakichkolwiek wpłat na moje czy inne konta? A może sugerowałem jakiekolwiek inne wydatki? Proszę napisać i podać dowody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że masz firmę ?. Podaj więc jej NIP !. Oszuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak widać wychodzi prawdziwa "twarz" naszego "biznesmena" z Mongolii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Jola ma kilka wyjsc, jedne trudniejsze inne latwiejsze bo jak wiadomo pieniadze leza na ulicy i wystarczy sie tylko po nie schylic. | 1 - praca na etacie w polsce lub za granica legalnie lub na czarno np opieka nad dziecmi drobne prace w domu czy ogrodzie itp 2 - rozpoczacie wspolrpacy z jakas dobra firma MLM ale tutaj od razu mowie ze pieniadze przychodza dopiero po kilku miesiacach ciezkiej pracy 3 -Wlasna DG . ale tu wchodza duze pieniadze na start a Pani potrzebuje pieniedzy wiec to raczej odpada. 4 - Jesl sie Pani na czyms zna, jest Pani w czyms dobra to mozna to wykorzystac i na tym zarobic cos grosza. | ogolna zasada jest taka ze wszystko jest lepsze od bezczynnego siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM konkret i SAPIENTI SAT, to jedna i ta sama osoba. Folomeyev, OSZUST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×