Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyrzuciłam go z domu

Polecane posty

Gość gość

dziś pokłóciłam sie z moim chłopakiem, zaczęło się od drobnostek, a on łatwo wpadł w szał, zaczął na mnie krzyczeć i przeklinać, wypomniał mi ze przyszedł do mnie ze słodyczami i miła bylam do czasu aż się skończyły... no ręce mi opadły i nie pozostałam mu dlużna w tych krzykach, położyłam mu te kilka zł na stole a on je zrzucił i dalej mnie wyzywał, że jestem poje****, wkurzyłam się jeszcze bardziej i powiedziałam, że jak tak ma sie zachowywać to nie chce z nim dlużej być i nie bede tolerować tego, że obraża mnie w moim domu i kazałam mu wyjść. Wkurzuł się jeszcze bardziej trzasnął drzwiami i poszedł. Teraz zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi opadły powieki po przeczytaniu tego, miałaś całkowita rację i nie odpószczaj , jesli bedzie mu zależało to odezwie się pierwszy, jesli nie to droga wolna i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiewem prawde
bardzo dobrze postąpiłaś ,wysatrczyło że przeczytaałam nagłowek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewien ze jestes p******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 14.26 dlaczego tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze ze go pogonilas niech wy pier dala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona tobą
Zapomniałaś napisać debilko że to ty zaczęłaś tę kłótnię i podałaś tylko jego słowa a nie swoje - fałszywcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to tylko jego słowa? przecież napisałam, że nie pozostałam mu dłużna w tych krzykach, trudno mi powiedziec od czego zaczeła się kłótnia bo nie było to nic znaczącego... Oglądaliśmy tv a że nic nie było to zaczełam "skakać po kanałach" i zatrzymałam się na jakimś bzdurnym programie i w formie żartu zapytałam czt chce to ogladać a on nie potraktował tego jako żart i zaczął złośliwie komentować i tak się zaczęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtghy
A naśmiewanie się z oglądanego przez Ciebie kanału wcale Cię nie denerwuje ? Co za obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie denerwuje bo jak juz wspominałam byl to bzdurny kanał, a nie jakis film czy serial... ale jesli dla Ciebie normalna rekacją na żart są krzyki to graruluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego ten kanał mógł być ważniejszy niż 790467 odcinek twojego bzdurnego serialu ale widzę ze nie potrafisz tego zrozumieć zapatrzona w czubek nosa idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli telezakupy Mango sa dla kogoś ważne to już indywidualna sprawa tej osoby... Dziekuje za opinie ludzi, którzy potrafią wypowiadac się w kulturalny sposób, a tym frustratom którzy potrafią tylko określać innych mianem debilek i idiotek proponuje jakieś inne sposoby wyładowania swojego gniewu niż forum, temat możemy uznać za zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mango mogli pokazywać przedmiot, który akurat go zaciekawił, ale twoja ograniczona inteligencja tego nadal nie może zrozumieć, wymyślając kolejne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×