Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaklos

gdzie mieliscie swój wieczór kawalerski lub panieński

Polecane posty

Gość martaklos

Gdzie spędzaliście swoje wieczory kawalerskie? Czy dobrze je wspominacie? Czy uważacie, że zwyczaj takiej imprezy jest dobrym pomysłem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonmalwecki
Mój wieczór kawalerski początkowo miał przebiegać na grze w paintball. Niestety pogoda była jaka była i koledzy zabrali mnie do SOGO. http://www.sogoclub.pl/wroclaw. Wspominam to bardzo dobrze. Piękne kobiety, pyszne drinki. Z całym sercem polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjazd z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja bardzo dobrze wspominam swój kawalerski - byliśmy z chłopakami na strzelnicy progun, a później na imprezie. Wiem, że to banalne, ale mi najbardziej zależało na tym, żeby z nimi fajnie spędzić czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie pomysły macie na wieczór panieński? W czerwcu moja przyjaciółka bierze ślub i niestety nie wiem, co zorganizować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8

ja miałam panieński w klubie rasputin w Rzeszowie, genialne miejsce, można potańczyć, my jeszcze wynajęłyśmy lożę vip i wzięłyśmy sobie tych tancerzy co mi się podobali najbardziej, w dodatku  pyszne drinki, na życzenie można sobie zrobić mocno alkoholowe albo słabsze, tutaj panuje zasada - klient nasz pan - co mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena

oo musze pójść do tego klubu, ja na razie byłam tylko i wyłącznie w touch the sky w Rzeszowie i dramat,m zawiodłam się na całej linii... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wypad do miejsca gdzie można zagrać w gry VR 🙂 dobra zabawa murowana. Pokój zagadek też jest fajnym pomysłem. Wiele osób nie chce spędzać tego wieczoru w morzu alkoholu więc myślę, że to fajne rozwiązania 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola m

Mój wieczór był niezapomniany. Koleżanki zorganizowały mi go w ballaton w chustkach. Świetnie miejsce, można naprawdę dobrze się zabawić, zjeść i to w świetnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×