Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzulka

Zastanawiam nad zmiana

Polecane posty

Gość Dzulka

Hej dziewczyny ciekawe rzeczy tutaj przeczytałam i to mnie zmotywowało do wpisu! Ja mam skończone 28 lata, juz pracuje w czwartej firmie i po 6 miesięcy dopada mnie straszny dól. Praca 8 h przy komputerze strasznie mnie nuży a szczegolnie jak kazdego dnia robie dokladnie to samo. jest to powod mojego nieszczęścia. nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy ze to będzie miało taki wpływ na moje samopoczucie. Jak zamykam oczy to widzę rozesmiana i szczęśliwa właścicielkę firmy. Praca u kogoś mnie strasznie męczy. Od dwóch lat odkładam sobie na jakieś kursy, szkole podyplomowe , firme ale do końca nie jestem pewna co tak naprawdę chce robic. Bardzo chciałabym mieć biznes w internecie ale nic oryginalnego nie przyszło mi do glowy i to mnie strasznie meczy! Juz miałam rożne pomysły, bardzo ubolewam nad faktem ze nie mam takiej pasji, nie mam talentu który mógłby mi pomoc w założeniu firmy. Zastanawiałem sie nawet nad jakimś szkoleniem 2 dniowym może tam naprowadziliby mnie na, coś w stylu zapanuje swoją karierę zawodowa- to juz jest akt desperacji, ale juz nie daje rady a ciagle nie mogę zmieniać firmy bo niedługo nikt mnie nie zatrudni. Może mialyscie podobnie? Może ktoś mi coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz w mazak pytajnik
coz powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się że w ogole masz pracę... skoro tylko siedzisz przed kompem 8h to masz fajną tą pracę, wielu marzy o takiej pracy, a że nużąca no cóż... zależy tez ile zarabiasz, bo nie napisalas. Jesli min. 1500 to naprawdę nie masz tak źle. A biznes w sieci niby jaki? teraz ogromna konkurencja w kazdej dziedzinie: grafika, robienie stron, pisanie tekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 to nie tak źle???? Dla mnie to tragiczna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, w swojej pierwszej w życiu pracy zaraz po studiach na okresie próbnym zarabiałam 1.600 zł netto, po trzech miesiącach już 2.000 zł netto - a to było prawie 12 lat temu. Więc sorry, ale nie wiem, jak można twierdzić, że 1.500 zł to dobra kwota. Tym bardziej, że nie mówimy tu o pracy typu kasjerka czy sprzedawca w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrtdfrrrr
Zdecyduj sie czy jestes kobieta czy facetem najpierw....haha piszssz jak facet udajacy dziewczyne tyko nie rozumiem po co ???..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×