Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przeprosić ją za to

Polecane posty

Gość gość

Witam, od prawie 3 lat gapie się na jedną dziewczynę z mojej szkoły. Spodobała mi się już w 1 klasie, ale ja jestem kiepski w tych sprawach i nie miałem odwagi zagadać. Dawno dawno temu dowiedziałem się że ona podobno ma chłopaka. Więc sobie na dobre odpuściłem. Z racji tego że teraz ona na mnie spogląda. (ja staram się już tego nie robić) i ponadto my troche wspolnhch znajomych z którymi się dość dogaduje. Wpadłem na pomysł by przeprosić ją za to że się tak gapiłem i nic nie mówiłem. Może wtedy sytuacja się oczyści. Bo teraz jest tak że czasami ja na nią spojrze. Czasami ona na mnie i nic... cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim razem jak sprawdzałem można było patrzeć na kogo się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuurde, nie tak to miało zabrzmieć. To jest tak że ja się na nią gapie od pierwszej klasy. Teraz jestem w 3. Wiedziała o tym. To chyba nie była dla niej komfortowa sytuacja. Z czasem okazało się że ma chłopaka, więc sobie ją odpuściłem. Teraz z racji tego że mamy trochę wspólnych znajomych. Chciałbym mieć z nią wmiare pozytywne stosunki. Dlatego wpadłem na ten pomysł. Chdzi mi o to żeby jakoś zamknąć stary etam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób z siebie durnia - głupio to wyjdzie, udawaj że sie nie gapiłeś i teraz zachoeuj się normalnie, jak ciebie kiedyś sama o to zapyta to powiedź że kiedyś wydawał ci się interesująca i sobie lubiłes na nią popatrzeć. Tyle. Nie rozkminiaj, nie ogarniaj i zachowuj się jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×