Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilzinja

HARMOMIX czy ktoś zna to urżądzenie

Polecane posty

Gość ilzinja

Witam, Jak w temacie - czy ktoś ma robot kuchenny Harmomix i czy to naprawdę jest porównywalne do Thermomix i Speedcook? Jak to się sprawdza! Jestem na etapie zakupu któregoś z tych urządzeń i będę wdzięczna za pomoc. z góry dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie.Rewelacyjne urządzenie z czystym sumieniem mogę polecić.Posiadam od maja 2013 i w niczym nie ustępuje konkurentom.Ciasta,dżemy,zupy-wszystko bardzo szybko i smacznie.Jedyne czego nie ma konkurencja,to wsteczne obroty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam niedawno, super, skusiłam się tym że widziałam w TVN, podobno ''lepsza wersja Thermomix,, nie wiem, bo nie znam tamtego, ale Harmomix używam codziennie, bo nie chce mi sie stać pół życia przy garach :) Na początku trzeba z instrukcją, ale potem już banalnie proste :) Polecam, warto wydac te pieniądze, choc tani nie jest, ale nie żaluje ani złotówki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zbędnych och,ach-mam,używam i spełnia swą powinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMarta
Mam już 3 miesiące i jest to czego potrzebowałam w kuchni....ktos koto ma małe dzieci to rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny minus harmomixu to to, że ważyć trzeba osobno a w termomixie wkłada się produkty od razu do dzbanka i waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapec
Uwaga na to urządzenie!!!. Jest to chińska imitacja niemieckiego thermomixa. Znacznie gorsze podzespoły. W pierwszym tygodniu użytkowania próbowałem zrobić lody kokosowe - zgodnie z załączoną książką z przepisami. Maszynka nie była wstanie zmiksować pociętej w kawałki (3x3cm) i zmrożonej masy lodów (500g) ze śmietany mleka i jajek. Ukręcił się wałek napędowy !!!! Z tą samą masą lodową poradził sobie zwykły blender 400W !!! Odradzam zakup. Ciekawe co by się stało gdybym próbował rozdrobnić lód do drinków, który jest naprawdę twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze pozytywne opinie pisza sprzedawcy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermomix jest tak Niemiecki jak Porsche - Rosyjskie. Wszystko dosłownie jest wytwarzane w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super urządzenie , nabyłem miesiąc temu. Teraz zrobienie obiadu to czysta przyjemność. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi Mama
Znam bo mam od kilku miesięcy - kupiłam bo przyjaciółka poleciła - sama tez ma. Mimo ze tańszy od słynnego Thermomixa to wcale nie gorszy. Sprawuje sie bardzo dobrze. Ma tez książkę z przepisami. Mozna tez wykorzystywać te napisane przez Termomixa. Jak dla mnie i mojej rodziny trafiony zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja równiez przyłączę się do pozytywnych opinii. tanszy ale w niczym nie ustępuje niemieckiemu konkurentowi, poza tym moim zdaniem ładniejszy. Nie zgodzę się z przedmówcą ws lodów- sama robiłam lody i też rozdrabniałam lód do drinków. wychodzi super. polecam gotowanie na parze, warzywa smakuja wysmienicie! a można jeszcze przy zakupie specjalnych trocin do wędzenia, normalnie uwędzić różne potrawy. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu Harmomix, a w rodzinie mają Thermomix, różnice są jak między 2 telewizorami z tej samej półki - lekko inna obsługa i wygląd, ale efekt ten sam. Czasu gotowania czy pieczenia się ani nie wydłuży ani nie skróci. Pojemności podobne, głośność itp też porównywalne. Nie wiem jak róznica w serwisie bo nie korzystaliśmy. Ale polecam jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Harmomix`ie są obroty wsteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataa1956
Witam, posiadam Harmomix oraz Thermomix tm31 i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona pracą w Harmomixie, dużo większy dzbanek,ciszej pracuje niż tm31, także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3999 z książka i filmem instruktażowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre urzadzenie.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownik  niesprzedawca
Śmieszy mnie ten polski kompleks "niemieckie - gut, chińskie - złe, polskie - byle jakie". Ale jeśli ktoś choć trochę obserwuje trendy światowej gospodarki to dawno już wie, że mało już produktów narodowych. Amerykański Boeing produkowany jest na wszystkich kontynentach a tylko składany w USA. Niemiecki opel z Polski bardziej ceniony jest niż "niemiecki" Opel z Włoch. Już nie tylko podzespoły ale całe fabryki duże koncerny mają rozsiane po całym świecie. Patrz np. samochody, przecież to Polska niedawno przerżnęła kontrakt na produkcję Jaguara, ze Słowacją. Zgadzam się, że z Chin przyszło mnóstwo dziadostwa ale rozwój technologiczny jaki tam się dokonał a co za tym idzie poprawa jakości, w Polsce nie zdarzy się za 100 lat. Dlatego dla mnie to jeden wuj Harmo czy Thermo , ważne że Mix działa i jest skuteczny. Mam jeden z nich moja siostra ma drugi. Celowo nie piszę który. Wiem tylko jedno, że oprócz ceny różnicy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauditka
do kupienia w mega niskiej cenie, lekko ponad 1000zł NOWY NIEUŻYWANY, jest wyprzedaż w sklepie ze zdrową żywnością na www.naturalharmony.pl, ja ostatnio zakupiłam i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z jego ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest do kupienia w mega niskiej cenie, nowy nieużywany za lekko ponad 1000zł, ja kupiłam na wyprzedaży w sklepie ze zdrową żywnością www.naturalharmony.pl , baaardzo polecam, duże ułatwienie w kuchni i rewelacyjna cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Jestem od niedawna posiadaczką Harmomixa zakupiłam go na wyprzedaży w sklepie internetowym. Gotuje, miksuje, paruje wyrabiam ciasta testuję go na wszystkie sposoby i naprawdę urządzenie sprawuje się super. Koleżanka posiada Thermomix i wymieniamy się przepisami, a urządzenia wykonują te same czynności także bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristof11
Witam, wzeszły weekend zakupiłem od firmy harmomix ich wyciskarkę wolno obrotową. Muszę powiedzieć,że super sprawa, soki mistrzostwo świata, firma godna polecenie i obsługa 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertE
Urządzenie używane było przeze mnie kilkanaście razy. Przy kolejnym użyciu (do zrobienia ciasta na pierogi) maszyna poległa. Prawdopodobnie nie wytrzymał wałek napędowy, o którym już tu ktoś pisał. Silnik pracuje. Teraz szukam mechanika. Zdecydowanie nie polecam tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego szuka pan mechanika, prosze zadzwonić do firmy i na pewno pomogą;)) a nie od razi tak negatywnie pan podchodzi do sprawy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina88
Cześć wszystkim, dziś w Lesznie zakupiłam wyciskarkę od firmy harmomix, zdecydowałam sie ponieważ jakieś dwa tygodnie wcześniej kupiła znajoma i muszę powiedzieć ze urządzenie jest rewelacja soki to mistrzostwo świata;)) bardzo polecam wyciskarki wolnoobrotowe harmomix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB1974
Wczoraj z żoną kupiliśmy wyciskarkę tej firmy i powiem szerze pierwsze wrażenie - rewelacja...od razu pod młotek poszły szpinak i buraki i jak narazie jesteśmy super zadowoleni :) zastanawialiśmy się nad huromem, ale jak dzisiaj znajomy do nas przyjechał, który posiada właśnie huroma i "przetestował" nasz nowy nabytek to powiedział, że żałuje że go kupił...przede wszystkim narzekał że u siebie musi wszystko kroić na małe kawałki, a tutaj wrzucamy w całości, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARMOMIX
Witam serdecznie, W nawiązaniu do komentarza wysłanego z nicka Marta1302 chciałbym Panią w imieniu firmy po pierwsze zaprosić do wypróbowania naszego sprzętu, a dopiero potem do wydawania opinii... Nie rozumiem jak można się wypowiadać o sprzęcie którego się nigdy nie używało?? Dodam, że sam wygląd o niczym nie świadczy (kwestia PANI gustu) liczą się możliwości oraz efekty pracy naszych urządzeń. Pani wpis ewidentnie wskazuje na to, iż przemawia przez Panią niezrozumiała niechęć do naszych produktów . Czyżbyśmy mieli do czynienia z podszywającą się pod Pani Nickiem zazdrosną KONKURENCJĄ ??? Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do wypróbowania naszych produktów bo w przeciwnym razie nie ma sensu podejmowania jakiejkolwiek polemiki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś się nie podoba to od razu konkurencja..... oj Ci sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula75
czy robotem kuchenny harmomix można przygotować placki ziemniaczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×