Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilzinja

HARMOMIX czy ktoś zna to urżądzenie

Polecane posty

Gość gość
Dostalam pod choinkę od męża wyciskarke Harmomix`a. Jestem bardzo zadowolona. Moja córka bardzo lubi soki i za każdym razem przychodzi po dolewke. Soki nam sie nie nudza, poniewaz codziennie eksperymentuje z innymi składnikami. Córeczka pokochala sok z pietruszki i buraka , wstepnie nie wiedząc, co pije :) w sokach mozna przemycić wiele warzyw i owoców, których córeczka wcześniej nie jadła. A największym plusem, jak dla mnie jest łatwość w czyszczeniu urządzenia! Czekamy na lato, by wypróbować naturalne sorbety! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam wyciskarke Orava, identyczna jak Harmomix jednak cena o połowę niższa. Właśnie się nad nią zastanawiam, bo po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś może ma książkę kucharska do harmomixa. Dostałem robota w prezencie ale niestety bez książki. Nowa kosztuje 250 zł. Troszeczkę przesadzili. Czy ktoś mógł by przesłać skany albo kopię płytki. Będę bardzo wdzięczny. adamus.ma@wp.pl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w Lesznie wyciskarka i jestem bardzo zadowolona. Soki z warzyw to nawet moje dziec***iją, a warzyw nie chciały jeść. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata71
Dzień Dobry, zakupiłam ostatnio wyciskarkę Harmomix, bardzo sceptycznie podchodziłam do tematu i mocno się rozglądałam za wyciskarką wolnoobrotową. Nie znałam dotychczas tej firmy, ale będąc w sklepie dowiedziałam się że można na 24 godziny ją wypożyczyć i sprawdzić działanie tej wyciskarki, byłam zszokowana. Po wypożyczeniu, Oczywiście już jej nie zwróciłam tylko zaniosłam pieniążki tak jak miałam zapisane to w umowie wypożyczenia. Szczerze bardzo polecam choć firma krótko na rynku jest z wyciskarkami to sam sprzęt rewelacja. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona
Witam Ludzie nie dajcie się nabrać na ta wyciskarkę ! Jeden wielki szajs! Mało tego nie warta swojej ceny!! Jeżdżą sprzedawcy po domach i sciemniaj ze maja na sprzedaż po okazyjnej duuzo nizszej cenie czyli ok 1000 zl bo szef mało płaci jest bee i tak muszą sobie do wypłaty dorobić! Na allegro ta wyciskarka dla chwytu jest wystawiona za 2100 !!! Widać to jest ich patent na "duża sprzedaz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
Ważna Informacja! Jeżeli ktoś może kupić ORYGINALNĄ wyciskarkę wolnoobrotową HARMOMIX za kwotę 1000 zł (brutto) to proszę o kontakt! kupie od razu każdą ilość w tej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
muzang@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ilość chcesz?? Załatwię ci każda! P.s zapachniało sprzedawcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2016
Witam , ogolnie nie polecam sprzetu firmy harmomix . Wyciskarki nie sa robione w polsce tylko sprowadzane -dopiero jak zakupilem i dokladnie sprawdzilem dopatrzylem sie niescislosci. A prezent ktory dostalem okazal sie kupiony za jakies grosze . Obsluga bardzo mila i wiem ze zadaniem tych ludzi na stoiskach jest sprzedaz lecz lepiej powiedziec prawde niz klamac. Pozdrawiam i mam nadzieje ze klientom ktorzy zakupili sprzet sluzy i sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2016
Witam , ogolnie nie polecam sprzetu firmy harmomix . Wyciskarki nie sa robione w polsce tylko sprowadzane -dopiero jak zakupilem i dokladnie sprawdzilem dopatrzylem sie niescislosci. A prezent ktory dostalem okazal sie kupiony za jakies grosze . Obsluga bardzo mila i wiem ze zadaniem tych ludzi na stoiskach jest sprzedaz lecz lepiej powiedziec prawde niz klamac. Pozdrawiam i mam nadzieje ze klientom ktorzy zakupili sprzet sluzy i sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tą wyciskarkę i jestem zadowolony.mocny silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy moze ktoś napisać troche danych technicznych na temat robota kuchennego Harmomix? Np. moc silnika, itp. W sieci nic nie można znaleść. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z wyrabianiem ciasta ktoś miał jakie problemy?mi wyskakują jakieś błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moc silnika 550W zqsięg obrotów-110-8700 materiał stal nierdzewna wysokość-30cm szerokośc-28,5cm waga-6,3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Witam kupiłam ufff feralny garnek , z kruszeniem lodu w ogóle sobie nie radzi , motylek połamał się przy wyrabianiu ciasta na gofry , co chwilę wyskakują błędy .... cena nie idzie za jakością garnka odradzam w szczególności ze do firmy kontaktu zeroo i pan który sprzedał nie odbiera ...dozbierajcie kasę i kupcie thermomix ....Harmomix mylna oszczędność bo jakość tego garnka słaba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chińszczyzna.. omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy tą firmą jeszcze istnieje bo nie ma żadnej strony już ich...serwis też nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam harmomiksa przez 5

Miałam harmomixa przez 5 lat. Teraz się zepsuł i już nie da się go naprawić. Ogólnie to byłam z niego zadowolona, choć muszę przyznać że jest słabszy niż termimix. Silnik nie dawał rady z wyrabianiem ciasta (śmierdziało tak jakby się miał zaraz spalic). Ciasto zawsze kończyłam wyrabiać ręcznie. Pare razy wyskoczył mi błąd że właśnie urządzenie się przegrzało. Ksiązki kucharskiej nie warto dupować jeśli ktoś nie ma w zestawie. Przepisy słabe, dania nie wychodzą dobrze. Lepsze są książki z Termomiksa i można z nich bez problemu gotować na HArmomiksie. Ogólnie to jeśli bym miała wybierać termomixa a harmomixa to bym wybrała harmomixa ale tylko przez wzgląd na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×