Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie 212121

ile wydajecie na zycie utrzymanie mieszkania domu jedzenie dojazdy

Polecane posty

Gość taka sobie 212121

i ile zarabiacie ? zrobmy sobie takie porownanie....jak dzis zyja polacy. bo bardzo sie ostatnio nad tym wszystkim zastanawiam... moj maz zarabia.. w dobrych porywach 2000...ja nie pracuje, siedze w domu z dzieckiem, mieszkamy u moich rodzicow i tak strasznie ciezko jest sie wyrwac gdzies na swoje... tylko ciagle analizuje co, za ile. jak jest u was? i gdybym nawet zarobila 1200 - 1500 zl, czy przezyjemy za takie pieniadze ? cena wynajmu mieszkania tokolo 800 - 1000 zl, a czynsz i cala reszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 212121
ja wydaje 1000 zl na miesiac mieszkajac u rodzicow.. na rzeczy dla dziecka, jedzenie,telefon, zawsze wypadna jakies zakupy w aptece , czy dentysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak1234
zarobki męża od 3 500 do 5 500 w zależności od miesiąca i planów, ale zawsze ma 3 500 moje zarobki zawsze - 2 900, wiec z najgorszym momencie mamy 6 400, i wszystko to co ponad ta podstawe tj to co wiecej zarobi mąz odkladamy wszystko co do grosza. Wydatki: czynsz - 550 prad - 170 telefony - 180 przedszkole corki - ok 500 rata za samochod męża - 500 zl benzyna do 2 aut - 800zl czasami wiecej razem - 2 700 Do tego jedzenie roznie ale min to 2000 (w tym sa kosmetyki podstawowe i chemia, nie licze w tym swoich kremow i kolorowki) Reszta to ubrania, wydatki typu lekarz, apteka, Z tej podstawoej pensji staramy sie odlozyc ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatiniii
a jakie macie wyksztalcenie, gdzie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak1234
urzednik panstowy i w firmie ze sprzętem elektronicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiam 1100, maz 2000, mamy 1 dziecko. rata kredytu to cala moja wyplata, 900 zl na jedzenie, 100 na telefony, 400 rzeczy dla dziecka 300 paliwo... inne wydatki co miesiac inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i czynsz do ktorego doklada sie moja babcia. tak sie zyje w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochody----4,5 tys rachunki---1,5 tys wydatki na jedzenie ok 200 zl/tydz paliwo--300 inne---400 reszte staramy się odkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjdfsna ds sfgd
1800. Zarabiam 1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliia
prąd 130 gaz 180/na 2 m-ce woda+ ścieki 130/2m-ce tel+ int. 89 paliwo 500 komórka 50, druga służbowa, to gratis śmieci 30 węgiel+ drewno 6 tys/sezon własna praca fizyczna przy odsnieżaniu, w ogrodzie jedzenie, leki ...wg potrzeb wczasy...wg nadwyżek ubranie wg potrzeb meble nie zmieniamy nic nowego nie kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksters
Fh*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki 12tys i 9 tys kredyt 1600 rachunki 1500 telefony 300 benzyna 800 zwierzaki 700 jedzenie, chemia, kosmetyki koło 3000 - 4000 wsparcie dorosłego dziecka 1000 remonty i prace koło domu 2000 nie wiem, gdzie rozchodzi się reszta ;) nie odkładamy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest polska A ja na rok nie zarabiam 20 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuje bo jestem z dzieckiem. Mam stypendium 700 zł. Mąż różnie 3-5 tys. Czynsz 500 oplaty (gaz, prąd woda) ok 300 Paliwo różnie zależy gdzie mąż akurat ma robotę, ile musi dojeżdżać ale zazwyczaj ok 500zł Jedzenie, chemia i wszystko dla dziecka plus drobne przyjemności to maks 2000tys bo dużo kupujemy na promocjach. Zwłaszcza chemię i pieluchy Tel 80zła Tv 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z kujawskopomo
Mąż przeciętnie 4200 ja przeciętnie 1500, trójka dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Kredyt - 650 rata, prąd 150/m-c, śmieci 30, woda 50 paliwo 600.m-c. Węgiel i drzewo do ogrzania domu 4000 na rok. Reszta na życie-tj jedzenie, ciuchy książki, nic nie odkładamy bo jeśli są nadwyżki to robimy coś w domu lub wyjeżdżamy na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka21
moj maz zarabia 3900 , ja siedze z rocznym dzieckiem w domu. placimy rate kredytu 1100 , czynsz 650, 450 zl okolo na dziecko, telefony 130, internet 55zl, paliwo 260-280 zl, jedzenie 900 zł ,do tysiaca 150 wydaje miesiecznie na siebie glownie kosmetyki, maz 50 zl...na swoje powiedzmy kosmetyki :") no i co zostanie to czasem wydamy w aptece cos,czasem trzeba kupic cos do ubrania ,czasem trzeba upic koomus prezent - zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
u mnie średnia miesięczna w wydatkach to ok.4000 zł na 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podobnie jak gośćka, mam córkę 3-latkę, nie pracuje bo jestem z nia w domu. mąż zarabia 2800, 1200 dostajemy od moich rodziców i zawsze cos od jego rodzicow choc to juz mniejsze kwoty. wydajemy: 900 rata kredytu, 680 czynsz, 1200 jedzenie, 400 dziecko, 350 paliwo, 150 moje kosmetyki miesiecznie, jakies tam potrzeby mojego meza, co zostanie to na konto jak troche zaoszczedzimy mamy na jakis wypad albo kupujemy sobie ciuchy czy dziecku zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
gościu to mi wychodzi ze ty na minusie jestes;d ile od tych rodzicow dostajecie te " mniejsze kwoty ' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies 400 - 500 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsz 510 kredyt 1100 prąd - 100 miesięcznie kablówka/internet - 100 zł paliwo - 600 zł sprzątaczka - 200 zł obiady w pracy - 300 zł fryzjer, kosmetyczka itd - średnio powiedzmy 300 zł pozostałe "życie", jedzenie, chemia, jakieś rzeczy do domu, książki, płyty, kino itd - z 1000 zł lekko idzie. Coś mi jeszcze z pensji zostaje, choć córka mieszka osobno i też pomagam finansowo (co najmniej 1000 zł). Swoją drogą - zastanawiam się na jakie kosmetyki można wydawać 150 zl CO MIESIĄC, jak się ma tak niskie dochody. Ja tyle nie wydaję, choć zarabiam o wiele więcej. Zauwazyłam, że masę kobiet bezsensownie kupuje masę zbędnych kosmetykow, które potem leżą bezużyteczne. Wiem, bo sama prz przeprowadzce wywaliłam całą torbę:P teraz kupuję tylko kiedy coś faktycznie się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luterka
odkładam 1000- 900 pl z tego kupuję wczasy, wyjazdy, jakieś nieprzewidywalne sprawy zdrowotne a reszta na bieżąco sie rozchodzi - jedzenie, konsumpcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2234
a ja zaczęłam czytać blogi finansowe i powiem wam, że można dzięki nim sporo sie dowiedzieć i odłożyć!!! Np. livesmarter.pl - opisują gdzie przelewać wynagrodzenie, żeby na tym zarobić (!) np w BGŹ. Mam też konto rozsądne w aliorze, które daje 5% cashbacku na zakupy dla mnie i dzieciaków w marketach :) Oprócz tego mówią o innych dziewnych sposobach, o tym gdzie wrzucać oszczędności na lokate... oby więcej takich blogow :) Dzięki temu z ok. 2500 netto zostaje mi spokojnie pół tysiąca do których dokłada jeszcze bank zazwyczaj koło stówki odsetek, cashbacku itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×