Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widziałem parenago

Widziałem Paręnago na zbiorniku

Polecane posty

Gość do paranago
co do płacenia na zbiorniku? no cóż tylko ktoś zdesperowany płaci żeby jakieś k*****y oglądać... jest wiele darmowych stron tego typu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranago Jaki masz drugi, prawdziwy nick na kafe, skoro tu jesteś od lat? ...pochwal się. ..nie wstydz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ale to każdy kto zapłacił choć 1 zł na zbiorniku , przegrał niesamowicie :classic_cool: gorzej niż gwiazdka kurefka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
nie denerwuj się tak bo zmarszczek dostaniesz.... kochanie wywłoką to ty jesteś...tak właśnie o Tobie myśli Twój mąż... w sumie w dobrym portalu się zarejestrowałaś..."zbiornik" w końcu jesteś zbiornikiem na spermę... ale widzę że tłumok nie pracuje??... tylko żyje z prostytucji i sprzedaży marnych p***oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moją szkołę się nie martw. Mam wystarczającą uczelnię za sobą aby ciebie zaniżyć poniżej jukena. Nie muszę zniżać się do żadnego poziomu droga Do parynago. Czy jesteś atrakcyjna? nie jesteś, bo wiem to z pewnego źródła, nawet nie wiesz jak tobie bliskiego. Hitman nic nie zabolało ale wiem że przecież trzeba wyjść z twarzą. Nawet nie wiesz że jedna dziewczyna ciebie nagrała, i co widziałam? Skrzyżowanie drabiny z wozem strażackim. Fajny filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
uczelnie to ty wdziałaś w gazecie..\ chyba że jakaś płatna dla tłumoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakieś maile(od onanistów albo pracownika zoo), i wiesz z pewnego źródła ( mężowego dystrybutora nasienia ) :D kręcić to my nie nas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcz głupia tańcz :):) ależ ty jesteś tania k***a:) Zaraz pęknie baloon i gówno się rozpryśnie po ścianach naszej kafejki. Ściągaj majty szmato i tańcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklej ten film:-D:-D:-D:-D Tylko zapytaj najpierw tego znajomego czy to na 100% ja, żebyś niechcący kolegi jakiegoś nie sprzedała:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie myślałaś że można włożyć opasłe cipsko w gniazdo szerszeni i nie ponieść konsekwencji ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszaj szmato d**ą szybciej bo k***sy stygną, dziś twój dzień, Dzień świstaka-r***asz na okrągło i za darmo:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Krzysia
co was to obchodzi co ona robi? nie macie nic innego do roboty? jej życie jej sprawa a wam nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzi co ona robi, tylko niech nie ubliża jeśli ktoś nazywa po imieniu to co robi ...boli k*rewskie serduszko ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie to nie obchodzi ale jak ktoś lata po całym forum wyzywając wszystkich od małp to się prosi o guza :classic_cool: a mnie nie trzeba długo namawiać :P sama chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się świni wózek włączył to się pobujała trochę. Idę popracować trochę bo księdzem jestem z zawodu. Bóg z wami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnaSucz
nie znam początku tej dyskusji, ale akurat dziś wlazłam na Zbiornik. Założyłam lipne konto, bo znajoma z neta powiedziała mi o naszym wspólnym znajomym, który ma tam profil, zresztą kolejny. Poprzednie mu zlikwidowali bo używał nie swoich fotek tylko jakich s kolesi z neta. Profil psychologiczny tego faceta jest tak straszny, ze nie wiem jak go określić. W sumie to chyba socjopata. Ale jakiśzjeeb z rodętym ego też. Aktualnie ma nick przedsiębiorca z setką na końcu. A taki z niego przedsiębiorca jak z koziej d .. trąba. Jeździ kilkunastoletnim VW i wyprzedaje powoli majatek firmy. Próbował zatrudnić przedstawicieli handlowych żeby szukali mu klentów ale nikt nie chciał bo to oszust i kombinator majacy kilka spraw sądowych za sobą. Coraz mniej ludzi do niego przychodzi, ale on nie stara się ratować firmy, bo kto będzie jeźdizł na spotkania i siedizał na czatach. Miał kieys profil z taka koleznką BI - i tam foty jej w pozach ginekologicznych... normalnie rzyg. Kim trzeba być żeby pokazywać swoje mięso w necie. Facet też lubi chłopaczków i umawiał się nimi też. Bzykał ich a w ogóle podejrzenia są, ze lubi spotykać się z parami bo lubi patrzeć na fiuty innych facetów. Jak umawiali się z tą swoją na wyjazd do innej pary, to im pisał, ze mogą znia robic co chcą. Przy tym wszystkim mam wstręt do prezerwtyw, co w połaczeniu z jego pedalskimi upodobaniami, gdzie jest aktywem, jawi się jako zgroza. I takiego zjeeba i podobnych przyjmują te pareczki do swojego wyreczka. Nie wiem do czego to prowadzi.... wyzwolenie jak jasna ch.... Do tego te filmy gdzie się rżną i wszystko inne widać. Widać mieszkanie, meble zasłony. Jezli ktoś zna, to mzoę bez problemu zidentyfikować. Niektóre pyski nie sa zbyt umiejętnie zakryte. To już podchodzi pod jakieś wynaturzenie i nikt mi nie powie ż ejest inaczej. JA nie jestem żadnym moherem ani zakonnicą a takie sprawy sa dla mnie nie do przełkinęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnaSucz
*ma wstręt do prezerwatyw ..... no i jeszcze pisze że ma 47 lat a wygląda na 57 , w ogóle ma więcej niż 50 to pewne, bo ma syna 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dla jaj konto na zbiorniku i stwierdzam, że tam są sami dewianci, 99% lasek, które tam są to same szlaufy, a najbardziej roz*****a mnie klientka, która wciągała spermę do nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najlepsze" sa tam pary, ktore wyjezdzaja gdzies na wakacje do Francji tylko po to, a zeby zonka zostala zerznieta przez czarnoskorych imigrantow z Afryki :D(maz zwykle to nagrywa i wali sobie w tym czasie konia ;) - btw. trzeba byc niezlym przegrancem, haha). Wyobraznia ludzka mnie poraza, a wiedza o chorobach przenoszonych droga plciowa jeszcze bardziej ;). Ja tam wchodze, zeby sie posmiac i celnie punktowac w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhaha śmiesza mnie takie dzivvki jak idiotka "paranago", które jeszcze gloryfikują kurestvvo :D a każdego, kto tego nie aprobuje od moherów wyzywają, co za kretynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej śmieszy mnie fakt, że ta cała. ..popaprana. .. paranago...naprawdę wierzy w to, że jest gwiazdą p***o:-D:-D:-D Jak mozna myśleć, że Ci którzy kupują jej filmy, Ją szanują:-D:-D:-D idiotka pisała że 30 facetów z kafe do niej ustawilo się w kolejce. ..oni wszyscy Ją szanują i bardzo lubią, cenią;) a kiedy trzeba wstawić się za tą szmatką na kafe to. ....? Jeden odważny się znalazł, pomarańczowy jakiś, haha zapewne jej mąż:):) Szkoda gadać ale beka przednia z idiotki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie jest mnóstwo dobrych p***oli z prawdziwymi gwiazdami p***o za darmo, więc nie wiem kto chce płacić jakiejś amatorce za filmik z r******a, założę się, że na filmiku nawet nie pokazała swojej mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd tak swoje nazwisko hańbić, ciezki wstyd, kobieta. ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki ma drugi nick na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnaSucz
taa ten przedsiębiorca od dwóch magazynierów i księgowej na dochodne to faktycznie "szanuje" te kobiety - chce tylko wsadzić fiuta i nawet mu wszystko jedno czy to doopsko rodzaju żeńskiego czy męskiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w talim razie dziwne że tyle uwagi mu poświęcasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×