Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BasiaFit

28 dni cudu dla zdrowia i urody

Polecane posty

Gdybym sama nie doświadczyła na sobie - powiedziałabym następna dieta cud z efektem jojo. NIE. Jestem miesiąc po i dalej wskazówka na wadze schodzi w dół /wiem wiem waga zepsuta/. Przetestowałam na sobie kilkanaście diet zawsze ten sam efekt - szybki powrót do nadwagi, kłopoty ze zdrowiem, wypadanie włosów, łamliwe paznokcie. Co to jest? CellRESET – 28-dniowy program przywrócenia komórek organizmu do prawidłowego funkcjonowania, oczyszczenia z toksyn oraz ich dożywienia. Rezultaty czujemy już od pierwszych dni m.in.: przywrócenie prawidłowego metabolizmu, przyrost tkanki mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, modeling sylwetki, poprawa pamięci i sprawności mózgu, regulacja procesów trawienia, równowaga hormonalna, poprawa jędrności skóry, redukcja cellulitu, witalność, poprawa stanu włosów i paznokci. SPADEK WAGI bez efektu jojo, oraz wiele innych fajnych rzeczy. Najszybciej zauważalny jest spadek wagi i zmniejszanie obwodów, ale ważniejsze jest to, że rozpoczynają się procesy regulacyjne wielu funkcji w organizmie. 28 dni to początek zmian. Wcześniej program wystartował w Norwegii, Niemczech i Finlandii, w lutym do projektu dołączyły Włochy i Szwecja. CellReset jest opatentowany. Jeżeli będziecie zainteresowane służę informacjami i pomocą. Sama na sobie sprawdziłam - w ciągu 28 dni zgubiłam 10 kg. Jestem już miesiąc po CellReset i dalej widzę ubytek w centymetrach. Przedtem rozmiar 44 teraz 38 - jest to możliwe. Co jest dla mnie bardzo ważnym aspektem nie mam obwisłej skory ziemistego koloru, mój wiek metaboliczny cofnął się o kilkanaście lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×