Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka Celinka

Eks i problemy jakie sprowadziła na moją rodzinę jego rodzina

Polecane posty

Gość Malinka Celinka

Mam 27 lat i 7letniego syna, samotnie wychowuje dziecko. Ja sama od tego faceta, sama od niego odeszłam. Nie chciałam z nim być ponieważ ojciec jego matki bardzo skrzywdził moją rodzinę. Mój dziadek (ojciec mojego ojca) przez tamtego człowieka wylądował niesłusznie w więzieniu oraz został doprowadzony przez tamtego pana do bankructwa. Tamten chłopak wychowywał się bez ojca (jego ojciec porzucił jego matkę) jak ona była w ciąży, opowiadał mi jak to nienawidzi tego człowieka, najgorsze jest to że on na swoją matkę i dziadka nie da powiedzieć złego słowa. Kilka dni temu chłopak wrócił i powiedział że chcę uznać dziecko, niestety ja nie mogę się na to zgodzić, powiedziałam mu że to nie jego ale on mi nie wierzy. Próbowałam go przekonać by dał nam spokój ale on nie daje za wygraną. Oprócz tego zaczęła nas ostatnio nachodzić jego matka. Kolejny problem to ta pani. Rozmawiała z moim ojcem, mama była na zakupach ja w pracy a syn w szkole. Mój ojciec powiedział jej że jeśli się mu odda, się z nim prześpi to pozwoli jej na chwilę zobaczyć wnuka. I to jest rzecz która by mnie nie zdziwiła. Mój ojciec nie raz zdradził matkę. Jak byłam mała to miał romans z jej koleżanką, później z kuzynką a potem ze swoimi sekretarkami. Jedna odeszła z jego firmy, druga odeszła z jego firmy, teraz ma z kolejną romans i jeszcze wypalił z tym tekstem do tej kobiety a moja matka to wszystko znosi. Po prostu moja mama zawsze była posłuszna mężowi. A teraz co zrobić z moją niedoszłą teściową? Ona szantażuje nas że pójdzie z tym na policję? Na szczęście nie ma ona na to dowodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek wsadził dziadka do więzienia. Wnuczek tego dziadka wsadził wnuczce tego więźnia k...asa. A ojciec tej wnuczki chciał wsadzić córce tego dziadka, i w dodatku wsadza notorycznie sekretarkom. Tematos na serialos brasilanos idealos ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna telenowela a jaki będzie drugi odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty sie puscialas z najwiekszym wrogiem rodziny.Feee grzesznico.Rozumiem,lato zniwa,ale to nie powod do rozkraczania sie przed kazdym ktoremu staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy czy cię szantażuje i czy pójdzie na policję bo skąd :-) Codziennie zakładasz ten temat, sama to wymyśliłaś czy przywłaszczyłaś sobie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie usmialam.Swietne.Powinnas pisac scenariusze brazylijskich telenoweli :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×