Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalnie na pomarańczowo

Wiecie że tu na ero można jeszcze znaleźć normalnych ludzi

Polecane posty

Noooo , lubię pachnieć. Jedna z niewielu normalnych cech jakie posiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnaSucz
a co to znaczy "normalność" to dla każdego jest czymś innym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tata zrobil wodke z cytryna i woda, pij wino twoje zdrowie :) ale dziekuje przyda mi sie dziekuje;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki:) milej nocki... a wiec podchodze i biore za raczke i idziemy na parkiecik wywijac szpagaty czy co tam teraz w modzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do tańca długo namawiać nie trzeba... Prowadź boski,tylko na gips uważaj :*) A co grają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, az mi smuntno sie zrobilo te fajne przetanczone noce a lubilem to bardzo nawet przy oldscholowej muzyczcce:) az lezka sie kreci, dajemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sie nie mylisz ;) Tancze i sie usmiecham moim szerokim usmiechem a ty jestes podenerwowana coraz bardziej ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszej randce z nieznajomym mogę ewentualnie upić się i wytańczyć do upadłego nawet jeśli partner jest boooooooski ... Chociaż ten szeroki uśmiech kusi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 1 randki w d***e zawsze sa puste jak paczka papierosow ktora sie kiedys palilo :) i niedostepne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ile można z nich wyczytać! A wtedy drugie są niezapomniane...albo nie ma ich wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze zawsze 2 strony czytaja a nikt nie slucha :) hehehe a co do drugiej nie poszedlem z 1 do lozka n 2 randce, mowie w zyciowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na drugiej też nie,ale wiem już co to znaczy ulec mega chemii na pierwszej... Niezwykłe doświadczenie.. I przykład mojego szaleństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko umyte ,boski...i otulone w miękki szlafrok... Czas do łóżka..Wypij zdrowie pań :-D Dobranoc ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×