Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ukryta prawda

Czy ktoś przyzna mi racje na temat pierwszej miłości i tak dalej

Polecane posty

Serial stał się już tak nudny. Czasami mam wrażenie że jest to serial bardziej młodzieżowy niż dla poważnych kobiet które po pracy chcą obejrzeć coś lekkiego. Ostatnio zabójstwo Kaczmarczyka, zdrada Huberta, problemy z Beatą i Filipem. Teraz Marysia rozstanie się z Hubertem? i co dalej. Poza tym jest to serial powiedzmy sobie prawdę na wyczerpaniu. Na wyczerpaniu są także 1. M jak miłość 2. Na dobre i na złe 3. Barwy szczęścia 4. Klan 5. Na wspólnej ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Druga grupa która wlicza się w głupie seriale to: 1. W11 - wydział śledczy 2. Ukryta prawda 3. Szpital 4. Dlaczego ja 5. Zdrady 6. Hotel52 7. Przyjaciółki ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Trzecia grupa to nowość: 1. 2XL 2. To nie koniec świata 3. Czyja wina 4. Wawa NON Stop ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Seriale które można byłoby jeszcze zostawić to: 1. Blondynka 2. Ojciec Mateusz 3. Komisarz Alex 4. Ranczo 5. Świat według Kiepskich 6. Rodzina zastępcza - mogliby zrobić powrót 7. Mamuśki - mogliby nakręcić kolejną serie ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Reszte seriali usunąć i np. dać jakieś latynoskie telenowele czy opery mydlane typu moda na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×