Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika3479

zdradzacie partnerow

Polecane posty

Gość monika3479

Pytanie do wszystkich 1. Czy zdradzacie swoich partnerów?? 2. Jak tak to ile razy ich zdradziliscie?? 3. Z kim?? 4. Jak do tego doszło?? 5. Jak to z nimi robiliscie?? 6. Czy zalujecie i się wasza polowka dowiedziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nawet nie wyobrażam aby miał zdradzić swoją dziewczynę i raczej nigdy tego nie zrobię, bo nie czuję takiej potrzeby. A jak kiedyś poczuję taką potrzebę, aby przespać się z inną, tzn że coś przeminęło i pora się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika:) najpierw ty odpowiedz na te pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
Wolę nie być pierwsza bo zaraz będą głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Czy zdradzacie swoich partnerów?? tak 2. Jak tak to ile razy ich zdradziliscie?? ze 20 3. Z kim?? 4. Jak do tego doszło??normalnie doszło:) 5. Jak to z nimi robiliscie?? na wszelkie sposoby:) 6. Czy zalujecie i się wasza polowka dowiedziała?? nie żałuję i nie dowiedziała sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak będą. już na wstępie wiadomo że ci co nie zdradzili nie mają co dalej czytać. nie łatwo się więc domyśleć że autorka dała duupy na boku i czy nie jest oby samotna w swoim niecnym uczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
1. Tak 2. Około 15 razy 3. ze znajomym, z poznanym na dysce, i takie tam 4. Za dużo pisania ;-) 5. Sex, oralik, różne pozycję 6. Nie żałuję, przeżyłam coś nowego, nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
monika3479a miałaś 1 kochanka na dłużej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
A cZy to ważne skąd pisze??? wiem że to żadne usprawiedliwienie, ale mój mąż był moim pierwszym facetem z którym spalam, i chciałam spróbować czegoś innego i zobaczyć jak to jest z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
Tak że znajomym robiłam to więcej niż raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
fajnie:) czyli miałaś 15 facetów na boku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
kontynuujesz to?:) i maz sie nie domyśla? na noc wracasz do domu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
Oszalałeś, znudził mi się, brałam następnego. Góra czterech prowadziłam sobie równorzędnie. Ale zaczęły mi się plątać imiona, dlatego postawiłam na rotacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
ale kiedy to robisz? wychodzisz z domu i co mężowi mówisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jam pytanie do osób które są w związkach i zdradziły wielokrotnie. Skoro zdradzacie to znaczy że w waszych związkach nie jest tak jak powinno, więc czemu się po prostu nie rozstaniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
Mąż ma mnie w d***e, pewnie też posuwa coś na boku, ale łazić przecież za nim nie będę. Wolę wyskoczyć na miasto i zarwać sobie jakieś ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Czy zdradzacie swoich partnerów?? tak 2. Jak tak to ile razy ich zdradziliscie?? ok. 10 3. Z kim?? z koleżankami z pracy, z nowopoznanymi w klubie, 3 razy z byłą (ale to się chyba nie liczy, bez przesady) 4. Jak do tego doszło?? po prostu natura robi swoje. no i sentymenty z byłymi 5. Jak to z nimi robiliscie?? było ostro. 6. Czy zalujecie i się wasza polowka dowiedziała?? nie żałuję, bo dobrze to wspominam, "połówka" wie o seksie z byłymi, ale powiedziełem jej, że to były stare dzieje i jakoś to przełknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
to nie ja napisalam, nie mam zablokowanego nicka i juz jest podszywacz, nie kontynuuje, nie mialam 15u, okolo 15 razy go zdradzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mąż ma Cię w d***e, to czemu nie weźmiesz rozwodu? Chyba lepiej się rozstać i poszukać szczęścia gdzie indziej niż tkwić w chorym związku do usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Czy zdradzacie swoich partnerów??tak 2. Jak tak to ile razy ich zdradziliscie??3 3. Z kim??z szefem 4. Jak do tego doszło?? byłam zachęcona alkoholem i obietnicami awansu. mąż zarabia grosze 5. Jak to z nimi robiliscie?? seks oralny i "od tyłu" 6. Czy zalujecie i się wasza polowka dowiedziała?? no co Ty, zabiłby mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
tamto nie ja napisalam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
Ma głowę na karku i sporo zarabia. Do tego bywa miły a czasami nawet zabawny. Była bym głupia rzucając go, dla jakiegoś przystojniachy, który jest tylko po to by mnie, napiszę nieładnie, zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe... zdrada z powodu awansu. Mąż miałby rację jakby ukręcił ci łeb, bo to czyste k***wstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna która przyprawia rogi swojemu facetowi i nie ma odwagi dać mu spokoju bo dużo zarabia. Same k***y na tym forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nazywajmy tego k*******m, moje cele były wzniosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
Zawsze sie znajda umoralniający:) nie przejmuj sie;) jak wyglądasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3479
Nie ukręci bo mnie kocha. Po za tym jestem ostrożna. Nie afiszuję się. Raczej skromnie się ubieram. Zna moje koleżanki i kiedy mówię że idę się z nimi spotkać, to mi wierzy a ja buch na imprezę. Jestem dość ładna i nie muszę nakładać na siebie tony makijażu. Zresztą jaki facet odmówi napalonej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12927272
Monika:) to 34 to twój wiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×