Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rossmann

Polecane posty

Gość gość

niestety cała prawda jest taka ze osoby na stanowisku kasjer maja najgorzej a mianowicie bedac z jedna osboba funkcyjna na zmianie jestes od 9 do 15 na kasie gdzie nie ma ani czasu zjesc ani isc załatwić swoje potrzeby fizjologiczne i mozesz liczyc na tzw chwilowy light i wychwicic moment jak nie ma na sklepie klientow aby cokolwiek przegryz a nie wspomnie o niektorych funkcyjnych z zapytaniem czy już? gdzie tak naprawde wracając na sklep konsumujesz jeszcze resztki posiłku...masz na głowie tyle obowiązków będąc na jedynce kasie a funkcyjna siedzi w biurze i ma czas na wszystko-tak ogólnie nie wiem za co One mają płacone...rossmann to jedna wielka sciema wykorzystywanie i mydlenie oczu innym...a praca zespołowa tragedia zero zorganizowania i ogólny swoisty chaos zero współpracy jedynie pretensje i żale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie dostalas do rosmana? ja probuje ale ani ogloszen nie widac ani nic :( daj jakies wskazowki ja chcialabym pracowac w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dostać się do rossmanna można tylko drogą internetową :) Trzeba sprawdzać na bieżąco, gdzie poszukują i wysyłać cv :) Najwidoczniej albo nie szukają nikogo z Twoich okolic, albo nie odpowiada im Twoje CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a guzik prawda , możesz sobie wysyłać cv drogą e-mailową i na 99% nikt sie do ciebie nie odezwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezos
Teraz podobno odzywają sie do wszystkich, ale jak czytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,1612 to warunki takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×