Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smakołyczek

Restauracje w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Witam. Duży jest wybór, można znaleźć w mieście jedzenie dla siebie. Jedni wolą pizzę inni kebaba, jeszcze inni pierogi. Ja jestem fanem pizzy i najczęściej mnie można znaleźć na Gocławiu w Maxipizza ( www.maxipizza.pl/warszawa,produkty ). Wysoka jakość, dobry smak ciasta, szybka obsługa. Szczególnie polecam jak ktoś jest mega głodny i potrzebuje od razu coś zjeść, bez długiego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala9
jeżeli lubicie kuchnię w klimacie południowoamerykańskim, to na pewno bedziecie zadowoleni po wizycie w Salto na wilczej. A jak nie znacie jeszcze tej kuchni to na pewno ją polubicie jak tylko spróbujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porze lunchu czasami wpadnę do Ganesh na KEN. Można u nich między 12 a 16 zawsze dobry zestaw obiadowy dostać za 20 zł. To powiem szczerze, że nie znam lepszej oferty w okolicy. Dobre, zdrowe, świeże jedzenie – z mięsem, ale mają też sporo opcji w formie wege. Dokładny namiar jest na ganesh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwantyouso
Bardzo polecam pojechac kawalek od Warszawy i wpasc do restauracji Dom Kresowy :) Maja super jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka dań wegetariańskich to ja bym polecała takie miejsce jak Ganesh – kuchnia indyjska. Mają w menu bardzo dużo opcji dla osób, które nie jadają mięsa. Bakłażan, pomidorki....pyszne sosy – jest z czego wybierać. Najlepiej ich odwiedzić w pon po 17 – mają wtedy akcję – All you can eat, czyli jesz do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłopysznie
Ja polecam wybrać się do restauracji Dom Kresowy pod Warszawą!Kilka dni temu na ich facebooku pojawiło się nowe menu w którym znalazło się kilka ciekawych propozycji więc wybrałam się do nich na obiadek z narzeczonym. Kotlet po kijowsku był rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj bbyłam w Maryensztadt i musze przyznać że fajne miejsce :) wreszcie coś nowego z dobrym jedzeniem, oryginalnymi piwami i przystępnymi cenami. Obsługa w lokalu bardzo spoko i lokalizacja też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Sushi to zdecydowanie najlepsze podają w www.kanpai.com.pl , które mieści się na Białołęce. Nie jestem w stanie zliczyć, ile razy miałem przyjemnośc tam jeść. - za takie pieniądze zdecydowanie warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonaka
Ktoś pisał, że szuka baru z dobrymi alkoholami, fajny jest bar Bubbles na Placu Piłsudskiego. Ceny w menu lekko wyższe, ale wyjątkowo tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola44
Ja byłam wczoraj z koleżanką w Domu Kresowym!Mega smaczne jedzonko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałOkop
Z dziewczyną bardzo lubimy kuchnię japońską i dlatego też dość często chodzimy do Sushi Wesoła!Bardzo smaczne jedzonko mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz w takim razie odwiedzić restauracje Klimczok na ulicy Leszno na Woli. Jest to bardzo ładna restauracja, no i przede wszystkim serwują pyszne polskie dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekek
faktycznie we wspomnianym Bubbles jest smacznie i treściwie. Polecam tez szampany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od lat wierną fanką Restauracji Klimczok, która może się pochwalić bardzo smaczną polską kuchnią. Takich ryb jak tam i kwaśnicy nie zjecie nawet w górach! Pycha! Od lat ten sam wspaniały smak, jestem zakochana w tym miejscu, obsługa jest fantastyczna i tworzy bardzo rodzinny i przyjemny klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie zjeść naprawdę dobrze i też w spoko cenie, to wybierzcie się do Funky Fish, obok Placu Zbawiciela. Mają tam super ryby, wgl zestawy całe obiadowe mega się opłacaja. No i codziennie jest jakaś promocja, także to tez super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMacak
Moja ulubiona mieści się na dość sławnej ulicy - wiejskiej. Bistro Wiejska, częste miejsce spotkań zarówno ze znajomymi, jak i biznesowych. Serwują smaczne dania, masz dość dobry wybór - od makaronów, wegetariańsko po prawdziwe mięso jagnięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika01291
Spróbuj coś nowego, coś czego nigdy wcześniej nie jadłaś. Jadłaś może kiedyś dzika? Pewnie tak. A czy jadłaś dzika w chińskiej knajpie? No co to to nie :D Takie magiczne potrawy możesz dostać w jednej z najlepszych chińskich restauracji w Polsce - Pańska 85. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno całkiem odkryłam Funky Fish. Bardzo dobre ryby tam serwują, jest fajna atmosfera, no i drinki też są :D Także dla każdego coś dobrego się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu chodzę do restauracji Warszawski Sznyt na obiad. Wydawało mi się że w takim miejscu jak to obiady będą kosztowały co najmniej 100 a tu się zaskoczyłem za obiad z 3 dań płacę jedynie 32 zł szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą restauracją godną polecenia, jest restauracja http://lasuch.waw.pl/ w Warszawie lub Legionowie. Pyszna kuchnia polska i bardzo miła, rodzinna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronnieka
Ja uwielbiam pizzę w Czyli Żurawia 45. Teraz jak mam jeszcze kartę Biznes Benefit to jest tam baardzo często bo na cały rachunek dostaję 20% zniżki. Świetne i smaczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniej podane dania kuchni japońskiej widziałam w Tokyo Sushi. Bardzo ciekawy system zamawiania, który moim zdaniem skraca czas obsługi klienta i niczego nie wymusza. Można się najeść budżetowo, a jak ktoś ma ochotę to czegoś bardziej luksusowego spróbować i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna98999
A mogą być też restauracje w okolicach Warszawy? Jeśli tak to polecam http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach na pyszny, rodzinny obiad. Podjechać zawsze można, a po obiedzie spacer po okolicy. Fajne miejsce, aby spędzić trochę czasu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie pełno jest dobrych i smacznych restauracji. Jednak ja co jakiś czas wracam do jednej z moich ulubionych - Restauracji Klimczok. Jak mam ochotę na pierogi, albo pyszną kwaśnicę to mój wybór zawsze pada na tą restaurację. Dodatkowo jestem wielką fanką ich szarlotki i konfitury wiśniowej - palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam restauracje Klimczok, zdarzylo mi sie tam zjesc kilka smacznych rzeczy, w ostatnim czasie chyba wzbogacili menu I mozna powiedziec ze je troche "uszlachetnili" szykuje sie tam by sprobowac gęsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić np. Dom Sushi.. jadłem tam ostatnio i byłem zachwycony. Jak na miejsce z sushi to ceny są przystępne, a za takie porcje to naprawdę warto. Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×