Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezenty ale jakie

Polecane posty

Gość gość
Moze bukiet kwiatów? Zajrzyj na E-kwiaty.pl mają bardzo fajne kompozycje z róż i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na prezent coś z galanterii skórzane duży wybór pasków i innych dodatków mają w sklepie internetowym www.alkapask.pl dobre ceny i super jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle jakie prezenty ile dla kogo- to pytanie byłoby lepsze:) Dla kobiet bardzo dobrym pomysłem na prezent będzie biżuteria,akurat na stronie Lovrin.pl znajdziecie jej szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze pomysły na preznty mozna znaleźć w sklepie internetowym www.srebropol.pl kazdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio mojej mamie pod choinke zamówiłam sliczne srebrne kolczyki była bardzo zadowolona. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie masz pomysłu na preznt dla kochanego mężczyny zapraszam do naszego sklepu internetowego z narzedziami dla prawdziwych mechaników www.marano.com.pl kazdy znajdzie tam cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na http://otien.com/ kupiłam piękne rękawiczki i zegarek! W dodatku darmowa dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak nawet z bliską osobą często się nie widzę, to staram się jakoś uczcić dzień jej święta np. poprzez przesłanie kwiatów (np. za pomocą kwiaciarni internetowej http://www.roza-kwiaty.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam fajny pomysł na prezent. Najlepsze prezenty to te, które są jakoś osobiście zrobione. Także może warto wykonać coś, jakiś osobisty gadżet. Polecam firmę http://www.tik.com.pl/, oni się tym zajmują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie uniwersalny prezent powinien być ładny i praktyczny. :) Ostatnio mama miała urodziny i z tej okazji kupiłam jej piękny komplet porcelany z Ćmielowa na http://porcelana24.pl/ . W sklepie mają fajne promocje i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kwestie prezentów to ja przeważnie kupuję na allinside.pl, siostrze kupiłem tam tablet a dziewczynie biżuterie, jakies kolczyki, naszyjnik i szkatulke na to. Były zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zawsze dobrym prezentem będą jakieś ładne perfumy albo kosmetyki do pielęgnacji. I nawet te markowe wcale nie muszą kosztować wiele, bo na perfumeriawiki są bardzo ciekawe promocje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam siostrze multicookera. Ogólnie świetny prezent i jej również przypadł do gustu bo uwielbia zdrowo jeść. W dodatku nie był jakość specjalnie drogi bo akurat były przeceny na sprzęt panasonica więc to był strzał w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety najlepsze są kosmetyki, jeśli wiesz jakie lubią albo jakich używają. Sephora https://realde.al/Sephora i Douglas realde.al/Douglas-oferty mają często online jakies promocje: np. 20% na wszystko, gratis kosmetyczka itp. Mi się udalo ostatnio dostać gratis maskarę Jeśli nie kosmetyki, to może jakaś biżuteria? Najlepsza jest prosta i uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jeden skuteczny patent. zawsze zamawiam jakias bizuterie albo zawieszki na Artessie z dedykcacja i mam problem z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka58
Zakup prezentu staram się dostosować do zainteresowań osoby obdarowywanej. A najczęściej korzystam ze stronki electro.pl Właśnie mam zamiar nabyć kamerę, by rejestrować rozwój moich wnuków. Nie ja będę biegać za nimi, uszczęśliwię zięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gubrinka
Może komuś się przyda- ja ostatnio kupowałam chłopakowi głośniczek na bluetooth z panasonica taki nie duży a ze sporą mocą i uważam, że dla faceta jest to bardzo trafiony pomysł bo praktyczny bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl771
Każdy będzie szczęśliwy jak dostanie bukiet kwiatów. Tutaj http://www.kwiatowaprzesylka.pl/poczta/25-gdansk można zamówić różnorodne kwiaty, które zostaną dostarczone do wskazanego miejsca. Są tam też upominki. Można do takiego bukietu dołączyć np. perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaCXZ
Jak nie wiesz, co kupić, to daj kartę podarunkową o określonej kwocie np. do empiku czy jakiegoś sklepu z ubraniami? Wtedy ten ktoś sam sobie coś wybierze, a ty masz problem z głowy. Ja zwykle wręczam np. bon na masaż czy voucher na kolację. Ostatnio podarowałam prezent lot na motolotni z opcją, że gdyby nie przypadł do gustu, to wymienię na coś innego lub zwrócę: https://prezentokracja.pl/lot-motolotnia-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birka 600
Też dobry sposób rozwiązania problemu, ale jak dla mnie to pójście na łatwiznę taki bon. Lubie kupować prezenty i nawet jak brakuje mi pomysłu zaglądam do jagodowegokota. U nich zawsze znajdę coś interesującego i godnego podarowania. Teraz tez mam proszone urodzinki córki koleżanki i kupiłam jej piękną poduszkę biało różową w kształcie baletnicy. Mała uwielbia róż więc się jej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×