Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka sobie jedna xyz

Którą pracę wybrać

Polecane posty

Gość taka sobie jedna xyz

W obydwu przypadkach jest to praca w kancelarii radcowskiej. Wynagrodzenia takie samo i stanowisko takie samo. Praca I: Kancelaria jest otwarta od pon do czw od 8 30 do 16 30 i w piątki od 7 30 do 15 30. Szef wydał mi się bardzo konkretnym i wymagającym człowiekiem. Twierdził, ze atmosfera w pracy jest dość luźna ale sam był ubrany bardzo elegancko i oficjalnie. Pracownicy również odznaczali się jakimiś rygorem w ubiorze. Spora część mojego wynagrodzenia byłaby refundowana przez up w ramach specjalnego programu (gwarantuje on w zamian zatrudnienie przez 1,5 roku bez możłiwości zwolnienia mnie) - to jest też warunek zatrudnienia mnie. Liczba uczestników tego programu jest ograniczona. Na dzień dzisiejszy złożono więcej wniosków niż jest miejsc i być może, że nie załapiemy się do programu więc może nie dostanę tej pracy. Kancelaria ta jednak jest położona dość blisko mojej uczelni a tak się składa, że seminarium mgr mam w środku tygodnia więc muszę szybko dostać się na wydział. Poza tym jeździ tam z mojego miasta wiecej autobusów i czas podrózy z uwagi na krótsze trasy tych autobusów , jest krótszy. Praca II: Kancelaria pracuje od 9 do 17 - trochę beznadzieje bo muszę jeszcze dojechać do domu a w tym roku mam prace mgr do napisania i potrzebuje czasu na wędrówki po bibliotekach. Szef to człowiek z poczuciem humoru , atmosfera w kancelarii panowała dośc luźna . Pracownicy byli swobodnie ubrani a i mecenas był w jeansach. Niestety od razu zostałam uprzedzona, że za nadgodziny nie płaci i czasem trzeba zostac w uwagi na ilość pracy. Dojazd nieco gorszy niż w poprzedniej opcji. W prawdzie to tylko jeden przystanek dalej niz poprzednia kanc. ale nie wszystkie busy tam jeźdża a te ktore tam się zatrzymują mają długą trasę - nawet 1,5 h w jedną stronę. Od razu proponują mi umowę na rok a docelowa umowa na czas nieokreśłony. Myślałam o opcji nr 1 ale jeśli nie dostaniemy się do tego programu mecenas nie zatrudni mnie więc jak nie wybiorę opcji 2 a z opcją nr 1 nie wyjdzie to zostanę z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×