Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak biegać proszę o porady

Polecane posty

Gość gość

miesiąc temu rozpoczęłam mój plan odchudzania tj dieta 4 zdrowe nieduże posiłki dzieniie o tych samych porach, odrzuciłam słodycze, napoje słodkie i gazowane za to dużo warzyw gotowanego mięska itp, do tego zaczęłam aktywność fizyczną tj mam obok domu kawałek nowego chodnika taki ze ścieżką rowerową, zrobiła się z tego ścieżka zdrowia bo ludzie tam biegają, maszerują z kijami, na rowerze, na rolkach itp, ja ze znajomą zaczęłyśmy tzw truchtanie, a raczej coś zbliżonego do tego chodu który uprawiał korzeniowski czasem w porywach robił się z tego prawdziwy tr****ik, na początku robiłyśmy przeplatanego z dużą ilością szybkiego marszu z czasem truchtu było coraz więcej a marszu mniej w tej chwili jesteśmy w stanie przetruchtać bez przerwy całą trasę i z powrotem tj razem 4 km, zajmuje na to ok 35-40 minut, w połączeniu z dietą daje to już efekty, na wadze jest -4,5kg na miesiąc, ale to był początek, szok dla organizmu to podobno najszybciej spada, nie wiem bo różnie mówią czy lepiej ten trucht robić na zmiany z szybkim marszem, coś w podobie do interwałów, czy lepiej truchtać całą trase non stop, jak dalej to robić żeby waga cały czas spadała, proszę o porady osób znających się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandziur
a zerknij na mojanowafigura.pl tam masz rozne artykuly i chyba widzialam wlasnie cos o bieganiu, moze znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijannakowa
ta stronka mi jakos kiepsko działa, łądowała sie z 3 minuy, ale faktycznie sporo czytania jest. byłam ostatnio u dietetyka i z niej sie doiwiedzialam wiecej niz od tego lekarza :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegaj truchtem tak żeby się nie wypocić ale i nie zamęczyć najlepie po lesie bo miękka nawierzchnia i kup jakieś but do biegania niekoniecznie muszą być a 200 złotych ale dobre żeby były specjalne chociażby z deichamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chce beigać z łodzi jestem a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×