Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobic

Polecane posty

Gość gość

No więc tak, mam "przyjaciela" którego znam już od 3 lat, tak naprawdę zakochałam się w nim i powiedziałam mu o tym ale on powiedział, że nic z tego nie będzie i że zależy mu na mnie jako na przyjaciółce, ale kilka razy była już taka sytuacja, że spotykaliśmy się i całowaliśmy się, jak on to stwierdził to "bez zobowiązań" chodź dla mnie to coś więcej, no i jak tak sobie czasem piszemy to facet ewidentnie flirtuje i trochę już się gubię...nie wiem co mam zrobić z tym fantem ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wiem o tym, ale nie mam pojęcia co mogę teraz z tym zrobić, bo ten facet daje tak sprzeczne sygnały z tym co mówi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobic mozesz jedno: zazyczyc sobie zaprzestania gierek .Wytlumacz mu, ze bawienie sie emocjami czyimis , dawanie falszywych znakow i zabawa nimi jest bardzo brzydka cecha czlowieka. Musisz byc asertywna osoba i skoro powiedzial , ze nie chce zwiazku a Ty nie chcesz byc myszka , ktora bawi sie wytrwaly kocur -powiedz basta !!!!! Inaczej rozkocha Cie, wpadniesz jak sliwka w kompot a on cynicznie powie Ci:przeciez JA ci nic nie obiecywalem . No chyba ze jednak chcesz byc ta Myszka w lapkach Kocura :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję za radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja mysle, ze to kawal c***a i jeszcze do Ciebie nie dorosl;) I dlatego nie chce zwiazku. Jak dojrzeje to sie zglosi. Bo pewnie Cie bardzo kocha (wydaje mu sie, ze jak przyjaciolke) a na dziewczyny woli brac laski ktorych nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×