Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kosztuje fotograf slubny

Polecane posty

Gość gość
ktoś odkopal mój stary temat;) chciałam tylko sprostować ze to nie co 2 glowy znaleźli sposób na reklamę tylko chciałam byscie ocenili czy ta cena jest tego warta, zresztą już nie istotne, już podpisaliśmy umowę..i co mogę dodac to ze u nich zaliczka nie jest obowiazkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, że nie ma sensu oszczędzać, bo co Wam oprócz wspomnień ze ślubu zostanie? Zdjęcia właśnie, no i film ewentualnie, ale akurat ja osobiście zdecydowanie wolę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczka nie jest obowiązkowa... Wzruszające, przyznaj że to był czynnik decydujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni,slask-2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"3 dni,slask-2200" x A może jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Miło nam się współpracowało na naszym ślubie z panem Michałem z portalu www.fotografia-slubna-warszawa.eu . Sympatyczny człowiek, z dobrą ręką do zdjęć sytuacyjnych. Reportaż z przygotowań, ślubu i wesela wyszedł rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja place 4.000 zl - przygotowania , ceremonia, wesele II dni i plener w roznych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki fotograf i w jakim regionie. Można powiedzieć, że niewymagający klient znajdzie kogoś w przedziale 1500-2000 za reportaż z plenerem w innym dniu. Dobrzy fotografowie działający legalnie, w dodatku w dużych miastach mają stawki powyżej 3000. A jak chcesz mieć któregoś z najlepszych w Polsce, albo z rozpoznawalnymi nazwiskami, to przygotuj się na wydatek od 6000 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze śląska i orientowałam się w cenach na 2 dni to wychodzi około 3tysięcy (zależy od tego czy jeszcze ma być sesja państwa młodych w plenerze, ile godzin ma być fotograf itd.) raczej się zdecyduje na Wojtka Grabowskiego ponieważ mam rekomendacje znajomej, więc mysle ze już warto dac nawet kilka stow wiecej a mieć kogos sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na I dzień wesela 1700, w cenie przygotowania, ceremonia,wesele i plener w inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie ma co oszczedzać na fotografie, chociaż pewnie można kogoś bardzo tanio wynająć. Mój brat zlecił wykonanie reportażu ślubnego Panu Patrykowi http://www.patrykwolanski.pl/ i efekty są rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy zachwyceni współpracą z firmą Pastelove Fotografie, zdjęcia są magiczne i dostaliśmy bardzo fajną ofertę z sesją rodzinną za darmo :D Ceny pakietów zaczynają od 750zł. Więcej propozycji taki fotografów można znaleźć tutaj http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Warszawa / Fotograf/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, polecam fotografię ślubną PIXEL WEDDING :) www.pixelwedding.pl to co na mnie zrobiło najbardziej pozytywne wrażenie, poza doskonałymi zdjęciami - to niezwykłe podejście do klienta, osobiście niespecjalnie się czuję przed obiektywem, tu ten problem zniknął, potrafią świetnie rozładować napięcie, a atmosfera na sesji była przezabawna, bardzo kreatywni ludzie, spece w swojej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ludzie muszą reklamować swoje biznesy na tym forum... Fotografia ślubna upada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba płaciłam mniej. Skorzystaliśmy z usług Studia Foto Galeria w Pruszkowie. Pan Andrzej Wroński wykonał zdjęcia profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam znajomego, tu jego portfolio: www.SnapGraphics.pl Nie jest zawodowym fotografem, bo nie cyka zarobkowo na co dzień, ale fotki ma bardzo ładne, robił też na naszym ślubie. Obiecałem, dlatego robię mu przysługę i po prostu polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny za suługi fotografa są różne zalezy to przede wystzkim od regionu i zakresu usług. tutaj możesz zobaczyć przykładową ofertę - http://mad-studio.net.pl. jeśli chciałbyś zaoszczędzić, to możesz np. skorzystać z usług początkujących fotografów, minusem wiadomo ejst niepewność efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientowałam to porządni fotografowie zaczynają się gdzieś od 1500 zł w górę. Ale może da radę trafić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam fotografa na 2017 rok, sląsk. CHodzi mi o foto 1szy dzien + 2 dni po kilkugodzinna sesja plenerowa, cena ok 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że akurat na fotografie to nie ma co oszczędzać :) pamiątka potem zostaje do końca życia, więc lepiej wydać więcej na kogoś kto zrobi to mega profesjonalnie. Ja korzystałam z lumi foto, działają w województwie lubelskim. jestem bardzo zadowolona bo naprawdę foty zwalają z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że na fotografie nie ma co oszczędzać, ale tylko pod warunkiem że ma fajne portfolio. Znam wielu którzy biorą mega dużo pieniędzy, a potem okazuje się, ze jednak nie byli tacy dobrzy jakby się wydawało. Ja po wielu próbach znalazłam fajnego fotografa http://seeyourself.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaa78
To zależy. Nie ma stałej ceny. Polecam http://rgfotograf.pl Zdjęcia tego Pana są... ciężko opisać to słowami. Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych zdjęć. Jeżeli myślicie, że usługa tego fotografa jest droga, to się mylicie. Wszystkiego dowiecie się po wejściu na stronę do czego serdecznie zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny fotografów jak i operatorów kamery na weselach są bardzo zróżnicowane. Aby rozstrzygnąć czy dana firma bierze odpowiednią kwotę trzeba wziąć pod uwagę takie kryteria jak 1) Doświadczenie ekipy 2) Zaplecze techniczne ( sprzęt, oprogramowanie itp ) 3) Skład pakietów 4) Panujące standardy w firmie Firma Sdron proponuje kompleksową obsługę klienta w zakresie foto-video. Zlecenie reportażu weselnego jednej firmie przekłada się też na optymalizację kosztów. Proszę się do nas odezwać a my przedstawimy naszą propozycję biuro@sdron.pl 690-050-049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogaaa
Całkiem przypadkowo trafiłam na stronę pod adresem rajfoto.com.pl i przeglądając zamieszczone tam port folio od razu wiedziałam, że właśnie temu fotografowi zlecę zapisanie na zdjęciach tak ważnego momentu mojego życia jakim jest ślub! Może i wam się spodobają tak niezwykle naturalne ujęcia i bardzo ciekawe sesje zdjęciowe w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na naszym ślubie skorzystaliśmy z usług Grzegorza Zach z fotoza i jesteśmy pod duzym wrażeniem oryginalności zdjęć i całej sesji. Cena była na prawdę przyzwoita jak na takie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje fotografa na sesję plenerową tylko. ktoś kogoś poleci z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga712
Zależy kogo bierzesz i co dodatkowo wymagasz oprócz zdjęć na ślubie i weselu :) Mój ślub fotografował Pan Piotr Topczewski i wyszło bajecznie :) Tutaj masz namiary http://piotrtopczewski.pl/fotograf-lukow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekk445
Jeśli chodzi o specjalistów w zakresie fotografii ślubnej to na ślubie mojej koleżanki mieli tego fotografa z Warszawy, zdjęcia ślubne warszawa http://www.idmultimedia.pl wykonał niesamowite sesje, byłam pod wrażeniem jakości tych zdjęć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×