Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzia898989

pojawiło się wewnętrzne rozwarcie kiedy porod

Polecane posty

Hej, byłam wczoraj u ginekologa z wizytą, badając powiedział mi że mam 3cm rozwarcia zewnętrznego i 1,5cm wewnętrznego, to znaczy że już niedługo urodzę? czego się spodziewać przy takim rozwarciu? termin mam na 12 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spokojnie donosić koleżanka miała tak rozwarcie przez 1.5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąże to ja mam zdaję mi się już donoszoną, w końcu to już 39 tydzień, a to chyba znaczy, że rodzić już można i taka ciąża jest już uznawana za "w terminie" prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ale czy akcja porodowa się rozpocznie już czy za tydzień trudno powiedzieć bo rozwarcie to tylko jeden element

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, że w niedziele miałam już piękne skurcze i to tak bolesne, że nie mogłam usiedzieć w miejscu, to może dawać nadzieję, że do końca niedaleko? były nawet krzyżowe, a trwało to w sumie około 5 godzin, później ucichło ale właśnie wtedy musiało się to wewnętrzne rozwarcie zrobić bo wcześniej było wszystko pozamykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma skurczy to jeszcze mozesz pochodzic, ja z 2 cm tez chodzilam chyba 1,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z rozwarciem i skurczami chodziłam od 34 tygodnia, urodziłam w 40-stym, co prawda hamowali mi raz akcję porodową, bo się pięknie rozkręcała właśnie w 34 tygodniu, a potem leżałam 5 tygodni w szpitalu, więc pewnie od tego leżenia nic się nie działo, naprawdę nuuuudy:p puścili mnie na przepustkę między 2 a 3 tygodniem leżenia, byłam w domu 5 dni:p i wróciłam z większym rozwarciem, lekarz dotykał główki dziecka, więc otwarte było i z zewnątrz i wewnątrz. A i tak urodziłam w ostatnim tygodniu ciąży. Poszło szybko, szyjka miękka i elastyczna pod wpływem skurczów szybko dość się rozwarła do wymaganego "fi":p i pewnie u ciebie też nieco skróci to poród, o ile skurcze będą efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×