Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dekoracje światłem

Polecane posty

Gość gość
Dekoracja światłem jest wspaniałym pomysłem na wesele. Daje to niezapomniany efekt pozostający w pamięci na długo. Dla każdego kto decyduje się na taki rodzaj dekoracji polecam skontaktować się z firmą którą znajdziecie na stronie http://www.modernlightservice.pl

Gość marta232
My z Mężem korzystaliśmy z http://www.swiatlotaurus.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Początkowo zastanawiałam się czy z salą, która wynajeliśmy da się coś zrobić ale Panowie przyjechali i zupełnie odmienili jej wnętrze.

Gość MAnu 33
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Strasznie przerażała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić profesjonalistom , i nie żałujemy. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się „dekorowaniem światłem” to skontaktujcie się z www.nhprojekt.pl Zajmują się oświetlaniem różnego rodzaju imprez, koncertów , konferencji itp. Oferują też oświetlenia architektoniczne budynków, mostów i innych konstrukcji.

Gość Natalia

Uważam że to świetny pomysł z tymi dekoracjami światłem, para młoda i goście będą wyglądać zjawiskowo, kolory można ustalić z firmą która to robi. Ja ze swojej strony polecam gorąco Światło Kreatywne.pl - Dekoracje światłem - Facebook, na prawdę warto zobaczyć.

Gość Paulina

U nas oświetleniem zajęła się firma Światło Kreatywne.  Był rewelacyjny efekt. W każdej części sali swiatło było innego koloru. Dawało to bajeczny efekt. Tak że tą firmę polecam.

Gość ala

światło na imprezach jest niedoceniane jeszcze nawet w dzisiejszych czasach. Wiele osób myśli, że wystarczy tylko wpstryknąć przycisk i już. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO!! Popatrzcie sobie jakie wspaniałe efekty można mieć wejdźcie na stronę firmy Swiatło Kreatywne.

Gość Paulina

Takie światło to potrafi z nie zbyt dobrej imprezy zrobić naprawdę szałowe party.Na wesele oświetlenie ze Światła Kreatywnego KONIECZNE!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować