Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka kolezankio

30 LETNIA MAMA I 5 DZIECKO

Polecane posty

Gość kolezanka kolezankio

spotkałam koleżankę wczoraj, w sumie to niedaleko mnie mieszka,ale jakos przez dłuższy czas nie widziałyśmy sie i jest w 5 ciązy, jestem w szoku, bo.... tylko jej maz pracuje jako robotnik na budowie, wszystkie dzieci w wieku szkolnym wiec duze wydatki, mieszkają z teściami, gdzie jeszcze mieszka 2 rodzeństwa jej męża, razem, 10 osob w domu, a ona znowu w ciazy... ludzie tylko bzykac sie umieja a gdzie zapewnienie dobrych warunków dzieciom??? te dzieci jej jak z patologii wygladaja, brudne, za duze(jeden po drugim nosi) ubrania, chlopiec kurtka jak dla dziewczynki, dziewczynka adidasy po bracie.... tak sobie myslę jak mozna tak zyc i nastepne dziecko robic znacie takich ludzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
znam taką, uczyla sie ze mna w podstawowce, zdolna byla tylko ją .....swędziala i na PODSTAWOWCE!!! zakonczyla edukacje, zawodowke zaczela i nie skonczyla bo juz zaciążyła, dzis ma 34 lata i 5 dzieci tez mieszkaja na kupie u jej rodzicow, a maz pracuje dorywczo....maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolezankio
no wiesz ja tez nie wypytywałam po ludziach:D tylko sama mi powiedziala i narzekala,ze jest tragedia to po co nastepne dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie mi halo, moje 3 szwagierki mają ponad 30 lat,żadnych dzieci i skończyły edukację na podstawówce, kiedy wy zrozumiecie,żeby nie oceniać ludzi po ilości dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
ale tu nie chodzi o ocenianie kogokolwiek... tylko jak dla mnie to nie dopomyslenia, zyc w biedzie i dzici robic...ale kazdy zyje jak chce... autorka pyta czy znamy takich wiec napisalam, bo ja znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj się bardziej swoją rodziną, na lepsze Ci to wyjdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam, znam i to nawet jeszcze lepszą sytuację. . . Znajomej siostra ma 24 lata i za jakiś miesiąc może nawet nie, rodzi szóste dziecko! Oo To nie jest żaden wymysł uwierzcie. . . Takie sytuacje się zdarzają. . . U nich też nie jest za ciekawie materialnie. . . Ona do tego jest sama z tymi dziećmi. . . Masakra. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, to jest taka krzywda dla dzieci, one niczego nie mają żyją na kupie w wieczych kłótniach i pisku, a te mamusie zazwyczaj siedzą przy kawie i z papierosem w mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez znam taka rodzine, dziewczyna w wieku 27lat miala juz 4dzieci i 2poronienia za soba... Rodzina biedna, zyja z gospodarki, mieszkaja 'na kupie' z rodzicami, dzieci chodza w znoszonych ubraniach, ale zadna patologia z tego co widze, wiec pewnie dzieci sa szczesliwsze niz niejeden jedynak w markowych ciuchach z domu, gdzie pieniedzy jest duzo, ale jest i np alkohol. Ale nie powiem- tez mnie dziwi jak mozna sie nie zabezpieczac, majac dajmy na to dwoje dzieci i trudna sytuacje materialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a co Cie obchodzi to jak ona zyje? Ona Ci sie pozalila troche a Ty juz z wielka sensacja na kafe o tym piszesz...Zalosna jestes zyj i daj zyc innym.Ja tez wywodze sie z wielodzietnej rodziny,w domu bylo nas 6,tylko tata pracowal,nie mielismy luksusow,ale jakos to bylo,jestesmy ze soba bardzo zzyci troche porozrzucalo nas po swiecie,nie ma tyg.zebysmy z rodzenstwem sie nie kontaktowali.Jestem wdzieczna rodzicom,ze nas wychowali i nie wyobrazam sobie tego gdyby bylo nas mniej.Ja nie wiem co sie teraz wyprawia,ze tak gnebi sie te rodziny wielodzietne jakby jakies tredowate byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo najlepierj takim tylek obrobic,ale o jakas ewentualna pomoc nie zapytac-bo po co U nas w bloku tez jest rodzina wielodzietna i nie przelewa im sie niedawno urodzilo sie tam 4 dziecko cala wyprawke im dalam po moim dziecku uwazam, ze trzeba byc czlowiekiem,a nie wszystko na materializm przeliczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimell
To nie o to chodzi ile kto ma dzieci. Jeżeli kogos stać to niech ma nawet 10 albo więcej. Ja też nie rozumiem jak można żyć w biedzie a strzelać jedno dziecko po drugim. Przecież chyba taniej się zabezpieczyć nić wychowywać kolejne dziecko. Też mam taką znajomą. Moze nie ma dzieci w zawrotnej liczbie bo "tylko" trójkę ale patologia na maksa. Każde dziecko z innym facetem. Najstarszą córką zajmuje się jej mama. Środkowego chłopca ma przy sobie a najmłodszego syna oddała, tzn zaraz po porodzie zostawiła w szpitalu :O Dodam, że w wieku 23 lat została matką trzeciego. Nie wiem jak tam do dzisiaj bo dzis ma już 27l ale dawno jej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie to obchodzi...nie masz swoich problemow?widocznie zazdroscisz ,ze ktos ma wogole dzieci a Ty sama jak palec,jakbys byla szczesliwa to bys zyla swoim zyciem a nie wscibiala nos w cudze sprawy..zalosna jestes autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Moje kuzynki. Obie wczesnie zaczely. Strasza w wieku 17 lat i w wieku 30 lat miala 5 dzieci ( z 3 tatusiami ). Na razie zaprzestala ale kto wie co bedzie dalej :P Mieszkaja w 9 osob w 3 pokojowym mieszkaniu, z tesciami. I chyba sa szczesliwi. Druga kuzynka ma 31 lat, urodzila 3 dzieci ale ma przy sobie tylko 2 bo jedno poszlo do adopcji...Obie to taka patologia, ze hej. A z patologicznego domu nie pochodza...Tylko ciotka nie potrafila ich dobrze wychowac. Zle towarzystwo je "wychowalo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i sa patologia ale czesto w takich wlasnie rodzinach nie brakuje milosci i szczescia,a tam gdzie dobrobyt,to przewaznie zdrady i rozstania,dzis czytalam ze znow zamordowano 2,5 letnia dziewczynke w Kielcach,u mnie na osiedlu jest dziewczyna 30 lat -3 dzieci kazde z innym gosciem,ale widac ze jest w tej rodzinie milosc(mieszka z rodzicami),dzieci sa najedzone i mimo ze im sie nie przelewa to widac ze sa szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje oko to oni po prostu nie stosują antykoncepcji i tyle, może babka jakaś zacofana jest, albo mega religijna i tak bedzie dzieci produkować aż do menopauzy. Ktoś tam pisze że w takich rodzinach często jest więcej miłości... a masz na to jakieś potwierdzenie? Ja też zawsze chodziłam w ciuchach po siostrze, a po mnie brat, jako dziecko nigdy nie miałam nic swojego, nawet zabawek, marzyłam o własnym pokoju, a na święta 1 bananem dzililiśmy się w 3 osoby :) Tak, rodzice nas kochali, ale to nie zapewnia godnych warunków, które powinny być. A skoro tamta babka narzeka, że jest źle to znaczy, że jest źle i ktoś powinien jej coś poradzić, a nie tylko mówić żeby nie wtrącać się w nieswoje sprawy. Czasem się trzeba wtrącać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wtracisz sie i co? pomozesz im? czy tylko obgadasz i ponizysz? nie ma watpliwosci,ze takim rodzinom jest ciezko i czasami potrzebuja sie wygadac,potrzebuja kogos kto ich wyslucha juz nawet nie wspomne o jakiejs pomocy materialnej(chociaz taka tez potrzebna) Ale zeby wesprzec doradzic cos,a nie wierdzielac sie w ich zycie doslownie i na forach tylki obrabiac,jakie to dziecioroby sa.Badzcie ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy pacjentke, 23 lata i w ciazy z trzecim. Najstarszy syn ma juz 7 lat. W dodatku jej facet to chyba damski bokser i wybil jej zeba. Ale wez i pomoz takiej jak uparcie twierdzi ze przewrocila sie na schodach. Strasznie czesto sie na tych schodach przewraca i trafia twarza w schodki :( mloda ladna dziewczyna, cale zycie przed nia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprzeciwko mojego bloku z starych budynków po spółdzielni zrobili pokoje socjalne . Wc i kuchnie maja wspólne na korytarzu . Oni mnożą się tam jak króliki . W jednym pokoju mieszka młoda para i maja 4 dzieci i teraz widzę ze z 5 jest w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam takich, ale widze na ulicy, idzie gowniara z fajkiem i banda bachorow, idealny obrazek patologii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
nie mam nic do tego jak ludzi stac utrzymać tyle dzieci, ale w takim przypadku jak wy tu opisujecie to zwykła nieodpowiedzialność!!!, na gumki ich nie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam 36 latke z 7 dzieci. Żadna patologia tylko zielonoświątkowcy ( antykoncepcji nie stosują) W sumie biedy u nich nie ma dzieci czyste zadbane, dobrze się uczą, maja dodatkowe zajęcia ale mieszkają w 3 pokojowym mieszkaniu. Cięzko im się pomieścić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , to już jest tragedia bo przy takich wydatkach, biedzie , zapewne nie stać ich na gumki czy inną antykoncepcję a r****ć się robotnikowi chce, pewnie jej trochę mniej przy tylu dzieciach ale wiadomo, obowiązek małżeński spełnia bo kocha męża i mu go żal , zresztą sama też pewnie nie utraciła Libido do zera i buch, kolejna wpadka. Jak dla mnie kobieta bez rozumu a facet całkowicie bez głowy bo jak już tak bardzo chce do końca to niech wyjdzie w sekundzie, przecież mnóstwo ludzi tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakas masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie znam, bo takie osoby to nie znajomosci dla mnie,ale z wiedzenia znam dwie mlode dziewczyny 23 i 26 lat, jedna 4 dzieci, druga 5, a co ciekawe, rodzeństwo nie jest z jednego ojca:D to dopiero patol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×