Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daaanieeell

zareczyny

Polecane posty

Gość gość
a ja miałam tak: on miał 20 lat i po 5 miesiącach bycia razem powiedział mi, że chciałby się ze mną ożenić (ja miałam 23 lata)...zaczęliśmy organizować ślub i wesele (gest rodziców)....on zbierał na pierścionek, bo chciał na niego zapracować (był bidnym studentem).. i były zaręczyny, z pierścionkiem, kwiatami i rodziną - tak chcieliśmy :D i był ślub - do roku od poznania się :D Tak więc różnie to bywa, ale na pewno dla kobiety zaręczyny, ślub są ważne, gdy chce stabilnego, rodzinnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurat trafiłeś na dziewqczynę dla ktorej zareczyny, ślub są ważne. Nie każda tak ma. Ja nie boję się, ze mnie facet zostawi- więc na zaręczyny ani tym bardziej ślub nie naciskam. Dojrzeje to się oświadczy :) razem jesteśmy 5lat, pół roku temu urodziłam dziecko. Jesteśmy razem, jest ok. Wy jesteście jeszcze bardzo młodzi. Może zapytaj po co jej te zareczyny. Czy sie boi, ze ja zostawisz, czy nie jest Ciebie pewna. Od źródła dowiedz sie o co chodzi. Jak mialam 23lata to błagam Cię, o żadnych zareczynach nie myslalm. Ba, chyba nawet stalego faceta nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×