Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki krem do twarzy dla cery naczynkowej

Polecane posty

Gość gość
krem musisz wybrac dla cery wrazliwej, ale sama tez staram się stosowac maski oczyszczajcace oczywiście d;a cery wrazliwej i naczynkowej dobra jest m.in z carbon detox z niebieskiem kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdza sie dobrze krem dla dzieci Babydream w tubce tresciwy 75 ml i nawilzajacy jest 100ml ochrona jest wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbcDobrejKosmetyczki
Nie jest tak,że każdy krem będzie dobry dla każdego. bo każda buzia jest inna. A gdy chodzi o cerę wrażliwą, bo taka jest naczyniowa, to jest jeszcze trudniej trudniej. Niestety trzeba próbować metoda prób i błędów. Ja polecam się wybrać do apteki po próbki aby nie wywalać kasy w błoto. I polecam art o pielęgnacji cery naczyniowej http://abcdobrejkosmetyczki.pl/cera-naczyniowa-kosmetyki-i-pielegnacja-lepiej-to-przeczytaj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmaa6
ja polecam Ci naturalne kosmetyki , według mnie tylko takie Ci pomogą . Sama mam taki problem i gdy zakupiłam kosmetyki naturalne dobrej jakości tutaj warsztatpiekna.pl/pl dopiero po ich stosowaniu zaczęło się poprawiać i cera stała się zupełnie inna. Jestem mega zadowolona z nich. Kosmetyki pomogli mi dobrac w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja cera naczynkowa zbuntowała się i dostałam trądziku różowatego :( znacie jakieś dobre kosmetyki na taką przypadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thunderka
Ja taką urodę odziedziczyłam po mamie. W niektórych warunkach (szczególnie podczas opalania się czy też po solarium) moja skóra na twarzy robiła sie totalnie czerwona. Przetestowałam generalnie bardzo wiele różnych kremów, niestety wiele z nich było totalnie nieskutecznych mimo wysokiej ceny jakie osiągają. Niestety ale z wiekiem było coraz gorzej, cera stawała się coraz bardziej naczynkowa tak więc wybrałam się do specjalisty od zabiegów, który polecił mi takie oto zamykanie naczynek za pomocą lasera: . Skorzystałam i mimo początkowych obaw jestem bardzo zadowolona ponieważ skóra wygląda o wiele lepiej, już nie czerwienieję tak. Zerknijcie sobie tutaj: http://zdrowietopodstawa.eu/czym-zajmuje-sie-chirurgia-plastyczna/ Na stronie opisane są najlepsze zabiegi tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio próbowałam dobrego kremu na mróz do cery naczynkowej od flosleku. jest trochę dziwny, bo ma niebieski kolor i niby tłusty ale delikatny i dobrze się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie ten krem uczulił,byłam cała czerwona.Floslek jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre kosmetyki do cery naczynkowej znalazłam w Bielenda, moje mama używa. I krem na dzień i na noc, a także serum zmieniejszajce widocznośc naczynek .Serum to nie tylko zmniejsza widoczność naczynek ale i zapobiega powstawaniu nowych. Koi, skóra po nim staje się zdrowa i nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Dnia 3.02.2018 o 00:14, Gość gość napisał:

Sprawdza sie dobrze krem dla dzieci Babydream w tubce tresciwy 75 ml i nawilzajacy jest 100ml ochrona jest wazna

Tak, też mi to odpowiada. Nawilżających są dwa rodzaje.W  niebieskiej tubce i w zielonej. W zielonej nadaje się do normalnych i suchych cer.  Natomiast w niebieskiej do mieszanej i tłustej. Mam normalną wrażliwa cerę naczynkową. Niebieski mi dawał spore uczucie ściągania mimo że to nawilżający krem. Natomiast sprawdził się do mieszanej cery u koleżanki. Nie "świeciła" się po tym kremie. Bezpieczne kosmetyki a wiadomo że naczyńkowa cera należy do wymagających i wrażliwych cer. Mimo że wymagające i delikatne to długo zostają młode. Nie potrzebują  praktycznie kremów przeciw zmarszczkowych w późniejszym wieku.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×