Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wesele w Radomsku

Polecane posty

Gość gość

Szukam lokalu, aby wyprawić wesele. Jakie są wasze propozycje? Interesuje mnie tylko i wyłącznie Radomsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia MC
Może Dom Weselny Finezja? Nie wiem czy słyszałaś bądź byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na Młodzowskiej? Dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tam grasuje chytra baba i kradnie napoje. Najpierw załatw jakichś ochroniarzy a potem salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Interwencja
Jaka chytra baba, co Ty mówisz? Chyba coś Ci się pomyliło. Żadnej ochrony nie potrzeba, bo obcy ludzie tam nie wchodzą. No chyba, że obsługę za takich uważasz... Jak na moje, to jedna z lepszych propozycji w samym Radomsku, bo niestety biedą tutaj piszczy w tej branży. Ekstra dom weselny, tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chytra baba to grasuje w Radomiu a nie w Radomsku jak coś to najpierw się dowiedz, a potem pisz bezsensowne komentarze bo poziom ich sięga dna. A co do finezji to popieram to ciekawa propozycja. Z resztą wystarczy spojrzeć na stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia Belchatow
Podoba mi się ich dom weselny. Galeria robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala w Kobielach Wielkich, podobno luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucicie linka do stronki sali z Radomska? do tej finezji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniaNowa
salafinezja.com.pl google nie gryzie. pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chytra baba... hehe dobre. Ja też mogę polecić Finezję- byłam tam już sporo razy i bardzo mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RDKLP
Sala Finezja to restauracja, dom weselny, czy co? Ma pokoje dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie jest informacja, że to dom weselny. Jest 15 pokoi dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bale może organizują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda1986
FINEZJĘ również gorąco polecam. Sala na prawdę przepiękna i w ogóle całość robi wrażenie. Byłam na dwóch weselach i balach Sylwestrowych i jestem oczarowana. Tam po prostu trzeba być i zobaczyć. Bardzo bogato, ale w dobrym słowa znaczeniu. Nie ma przepychu, wszystko jest przemyślane i współgra ze sobą. Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór przystawek i widać że nie żałują gościom. Atmosfera niezwykle przyjemna. Jeszcze raz gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie wesela w TED. Ja półtora roku temu tam miałam wesele i było super: stoły uginały się pod ilością jedzenia, półmiski cały czas były uzupełniane, jak tylko troszkę było zjedzone, już uzupełniane. Obsługa niemalże była niewidoczna, wszystko sprawnie było podawane. Miało się wrażenie luksusu. Niestety nie można tego powiedzieć o weselach organizowanych teraz. Wczoraj wróciłam z wesela w TED i jestem bardzo niepocieszona. Nie dokładano zakąsek na stole, a talerzyki z zakąskami były ustawiane w dużych od siebie odległościach, ciasto dołożono jak już była patera pusta i tak sobie pusta stała dobre pół godziny, a owoce pokrojone były na tak cieniutkie plasterki, że nie można tego było nawet uchwycić widelcem. Arbuz miał szerokość pół centymetra a na poprawinach podano owoce pokrojone dnia poprzedniego, bo podchodziły już wodą i nie widać, że były "zdyszane". Wszędzie wesele tylko nie w TED. Managerka na te uwagi ma tylko jeden argument, że mają terminy weselne zapełnione na rok czy półtora do przodu i że to świadczy o zadowoleniu klientów. Bzdura. To świadczy o tym, że jadą na opinii z poprzednich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Rezerwujac ten lokal na swoje wesele dwa lata temu, bylam nim zachwycona, fajny obiekt, przepyszna kuchnia, sympatyczna obsluga. Niestetety od tego czasu bardzo wiele sie w TEDzie zmienilo, niestety na gorsze. Zmiany kadrowe, zmiany kucharzy, a nawet zmiana wlasciciela nie wyszla hotelowi na dobre. Rok temu bojac sie katastrofy gastronomicznej bylam gotowa odwolac cala uroczystosc. Po rozmowie z kadra zarzadzajaca hotelu oraz po ich obietnicach i zapewnieniach, ze bedzie wszystko ok, postanowilismy zorganizowac tam wesele. To byl blad. Po imprezie, kiedy zwrocilam uwage, ze obsluga techniczna zawalila na calej linii (podczas wesela mialy zostac wyswietlone podziekowania dla rodzicow w formie prezentacji, a wiec w formie slajdow. Moj maz byl kilkakrotnie w hotelu rozmawial z technikiem, robili proby itd, jedyna praca Pana technika podczas wesela mialobyc podlaczenie pilota do przelaczania slajdow do laptopa. To zadanie chyba go przeroslo. Wyszlo tak, ze stojac na srodku wraz z rodzicami w ogole nie kontrolowalismy calej prezentacji.) Wyszlo srednio, ale spoko, nikt nie robil wielkiej sprawy. W poniedzialek bylismy w hotelu zeby zaplacic reszte pieniazkow i wspomnialam o tym incydencie zaznaczajac, ze to zadna krytyka tylko taka rada zeby uwazali na to w przyszlosci. Niestety we wtorek Pani Managerka wydzwaniajac do mojej mamy (dlaczego do mojej mamy, a nie do mnnie?) z pretensjami i krzykami bo Pan technik nie jest winien calej sytuacji tylko moj maz rzucal sprzetem i zwyzywal technika, wszystko mialo sie rzekomo odbywac tuz przed prezentacja, a wiec w obecnosci 130 osob, zespolu i obslugi. W zyciu nie slyszalam bardziej absurdalnego oskarzenia. Jest mi przykro, ze ktos narusza dobre imie mojego meza, bo boi sie przyznac, ze o czyms zapomnial. Krytyke trzeba umiec przyjac godnie, a ja jestem zdania, ze zostawiajac w Hotelu TED prawie 40 tys zlotych za dwudniowa impreze zasluguje na szacunek i godne traktowanie. Reasumujac, obiekt jest w porzadku, ale jesli chodzi o organizacje jakichkolwiek imprez to radzilabym omijac TEDa z daleka. Przynajmniej do czasu, kiedy osoby odpowiedzialne za organizacje/obsluge wesel zaczna szanowac swoich gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies nowe opinie o FINEZJI? Z ostatnich miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliśmy tam wesele. Sala śliczna, obsługa bardzo miła. Same przygotowania szły jak po maśle...Z managerem wszystko można było przedyskutować. Zawsze wysłuchał naszych pomysłów. Nigdy nie było że sie nie da, tylko kombinował i szukał rozwiązania tak by pasowało im i nam. Nasi goście chwalili jedzenie i wystrój. Myślę więc, że jest to dobre miejsce na imprezę weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mógłby ktoś podać adres strony tej sali, albo jakiś numer kontaktowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy, fajna sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w ciągu ostatniego roku był gościem bądź organizował wesele w Hotelu TED? Będę wdzięczna o każda opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ja byłem we wrześniu w Finezji. Było Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Finezji mieliśmy wesele. Super sala, obsługa mila, kompetentne polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutkie- omijajcie szerokim łukiem. Obsługa-tragedia, każą sobie płacić absurdalne korkowe, ogólnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×