Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ze mną jest nie tak dieta

Polecane posty

Gość gość

miesiąc na diecie schudłam 2, 5 kg po tygodniu wróciło 1, 5 kg i w efekcie końcowym schudłam 1 kg:( dieta jest od dietetyka kilka lat temu schudłam na niej 11 kg w 2- 3 miesiące a potem brałam leki od których przytyłam i nijak nie mogę schudnąć jest to dieta 1200 kal, dodam że 2 razy w tygodniu chodzę po bieżni 50 minut i raz w tyg na trening obwodowy na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka uwag. 1. To, że kiedyś schudłaś na danej diecie, nie oznacza, że przy następnym jej stosowaniu organizm zreaguje tak samo. 2. Dieta od dietetyka 1200 kcal? Hm... 1200 kcal to za mało, a przy takiej dawce ruchu to już głodówka. Podejrzewam, że samą podstawową przemianę materii masz wyższą. Wyliczyłaś sobie zapotrzebowanie kaloryczne? Od tego najlepiej zacząć. 3. Samo bieganie plus raz w tygodniu siłowo to trochę monotonnie. Poradziłabym trening siłowy, ale nie wiem co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dietetyk tylko jakiś szarlatan! Zdrowa dieta to 1500 kcal minimum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubicsiebie
1. Kiedyś schudłaś 11 kg ale też kiedyś byłaś młodsza o te kilka lat więc organizm inaczej funkcjonował i miał inne zapotrzebowanie. 2. 1200 kcal to zdecydowanie za mało. Przy siedzącym trybie życia 1800 kcal jest zalecane. Jeżeli ćwiczysz to około 2000 kcal jest normą. 3. Taki trening to nie trening. Liczbę treningów siłowych zwiększ do 3 dni a aerobowych do 2 dni. 4. Aeroby wystarczy jak będziesz robić po 40-45 min. Trening siłowy niech nie przekracza 1 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodze do dietetyka i powiedziala mi, ze nie wolno zejsc nizej niz 1500 kalori, tak jak kolezanka wyzej napisala. Ja stosuje diete, ktora mi rozpisala i schudlam 30 kg, wiec proponuje zmienic dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2333
Z tymi super dietami cud trzeba uważać, bo można popaść w chorobę... Po prostu trzeba prowadzić aktywny tryb życia. Systematyczny trening z pewnością prędzej czy później przyniesie rezultaty :) Warto również pomyśleć o własnym orbitreku np rewelacyjna promocja: http://www.sporti.pl/product-pol-18968-Orbitrek-magnetyczny-trenazer-SPORTIA-903.html Ćwicząc na orbitreku, zmuszamy do wysiłku praktycznie wszystkie partie mięśni ... Warto o tym pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczma piczu
codziennie ćwicz,nie dwa razy w tygodniu tylko codziennie,biegaj,pływaj,aeorbik.większość ćwiczeń zrobisz sama w domu,koło domu+basen,bo rewelacylnie odprężazmień nawyki żywieniowe a nie z doskoku stosuj diete,organizm sioę zmienia,z wiekiem spowalnia się metabolizm.co działalo kilka lat temu teraz będzie nieskuteczne.nie jedz słodyczy,pieczywa,makaronów,nic smażonego i ruszaj się to schudniesz,bez żadnej cudownej dziety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczenie kalorii to nie wszystko, ważne jest to jakie to są kalorie. Możesz zjeść 1200 kalorii w postaci pizzy, a możesz w postaci zdrowych zbilansowanych posiłków (białko, błonnik, dużo warzyw). Możesz się wybrać do dietetyka, albo skorzystać z porad internetowych (tylko na prawdę wartościowych). Ja np. dużo dowiedziałam się o prawidłowym odżywianiu i dużo na temat skutecznego odchudzania od Kasi na portalu slank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawanna
za mało! dobrze ze cwiczysz, ale 1200 kcal to malutko, 1500 i ćwiczyć, jakis termogenik na spalanie moze figura extraslim i bedzie lepiej, jak za malo jesz to zle bo organizm magazynuje bo boi sie głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j z tą reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×