Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barrbarrra

Trudne początki odchudzania

Polecane posty

Gość barrbarrra

Jeszcze nie dawno rozpoczynałam walkę z kilogramami, a już minęło 5 miesięcy. Za mną 19 kg mniej i ciężka praca. Początki były najgorsze, ale dzięki slankom (dziewczynom z portalu slank.pl) i tamtejszym instruktorom mi się udało:) Teraz tylko czas na utrzymanie. Życzę i Wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
ciekawy ten portal, kupiłam figurę extraslim,podobno dobry spalacz,według wielu osób, może jak się dołączę do tych dziewczyn to też mi tak ładnie zejdzie. dzięki info, nigdy nie słyszałam o tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyp*erdalajcie z tymi reklamami! To wasze odchudzanie to pewnie też jedna wielka ściema, naprawdę wylegujecie się na kanapie z chipsami i klepiecie te żałosne reklamowe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
licz się ze słowami, nawet jeśli to reklama, to jest to spoko portal...nie chcesz, nie wchodz, nikt ci nie każe i idź stad po prostu :] buziaczki :* pozdrówki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko to jest dopóki między ludźmi toczy się szczera rozmowa na wspólne tematy, a tacy jak wy robią z tego portalu burdel, podobnie jak prawiczki, fanatycy religijni i inni prowokatorzy. Poza tym zamieszczanie treści reklamowych jest niezgodne z regulaminem serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Zobacz sobie jak mnie idzie z odchudzaniem, prowadzę bloga z poradami http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziesz tam przepisy, ćwiczenia i ciekawostki. Wszystko wypróbowałem na sobie :) Żadne tam cud preparaty tylko ćwiczenia i dieta są kluczem do sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×