Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związek z czrnoskórym mężczyzną

Polecane posty

Gość gość

hej, co sądzicie na temat takich związków? była może któraś z dziewczyn w związku z czarnoskórym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy się z czarnuchem, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie z czarnuchem, tylko z czarnoskórym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnie odpowiadam
jesteś ścierwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria 222
Mam 28 lat i była w związku z czarnoskórym mężczyzną. To było we Francji, gdzie mieszkałam przez dwa lata podczas stażu tuż po studiach. W sumie nic innego niż związek z białym facetem. Mój partner nie był emigrantem. Był dobrze sytuowany i nieco starszy ode mnie. Chyba wszystko zależy z kim się wiążesz. Ja na pewno nie miałabym ochoty na związek z czarnym imigrantem, zwłaszcza muzułmaninem. Zbyt wielka różnica kulturowa, by miało to ręce i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ciemnoskórzy przypadkiem nie pachną dziwnie (właściwie to śmierdzą), bo parę razy miałem okazję stać w kolejce za ciemnoskórym i jakoś tak dziwnie i nieprzyjemnie od nich zalatuje... zresztą nie tylko ja to zauważyłem, ale niektórzy moi znajomi również (w tym kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalatuje? niee przynajmmniej ten mój codziennie obowiązkowo brał prysznic i dodatkowo smarował jeszcze skrórę balsamem ;p ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mówię o ludziach spoconych, bo wtedy i biali zalatują ;) musiałbym to przetestować na jakiejś fajnej czarnoskórej... wtedy miałbym pewność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna maria a to co mówią o ich przyrodzeniu to prwda? mają się czym pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie ma... w każdej rasie znajdzie się kilka fajniutkich, choć podobno najlepsze są mieszańce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni to chyba nie są zbyt tani w tych czasach ale podobne przeciętnie zarabiającą rodzinę w Anglii stać przynajmniej na jednego murzyna. W czasach kolonialnych było o niebo lepiej z kolorowymi. Teraz to kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasizm jest jak murzyn-nie powinien istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasach kolonialnych było lepiej, bo wystarczyło wypłynąć do afryki i jeszcze nie zdążyłeś zejść ze statku a tamtejszy szaman przynosił ci w siatce kilka sztuk w zamian za koraliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria 222
" Anna maria a to co mówią o ich przyrodzeniu to prwda? mają się czym pochwalić" Niektórzy tak, większość nie. Mój był przeciętny i nie wyróżniał się niczym szczególnym (poza fetyszystycznym zafiksowaniem na moich pośladkach). Na nagiej plaży za to widziałam okazy, które wprawiały w osłupienie. Co ciekawe największego jakiego widziałam (sporo ponad 20cm) miał chłopak z Węgier a nie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam świra jeśli chodzi o damskie pośladki... czy to znaczy że powinienem urodzić się czarny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:)jestem z wami:)damskie posladki i biodra sa sliczne oczywiscie te o odpowiednich proporcjach:):):)i ta miekkosc posladkow tak fajnie mozna jem gryzc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli też jesteś asfalt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam s********j :) masz wyraźnie napisane że murzyni lubią miętosić pośladki? Masz... więc żeś asfalt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt to że oni lubią macać w nadmiernych ilościach pośladki kobiece to sie zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga Karsko
Miałam dłuższą przygodę z czarnym chłopakiem, w Polsce. W sumie fajnie, choć obrzezane członki jakoś wydają mi się mniej atrakcyjne niż normalne. Mój miał sporego, 18-19cm ale podczas erekcji był dość miękki w porównaniu z innymi facetami, których miałam. Był za to długodystansowcem, co nie zawsze mi odpowiadało. O ile godzinny stosunek (zmiany pozycji itd) z dwudziestominutowym ostrym finałem były super to zrobienie mu laski, na przykład w klubie kosztowało mnie zawsze porażenie szczęki. O i miał jak pisał ktoś wcześniej hopla na punkcie pośladków jednak wolał kochać się od tyłu klasycznie niż analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź jełopie kup se książkę i poczytaj o logice:) :) bo z tego co pani napisała nie wynika to co ślina ci na jezor niesie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie, jak tak... już trzecia potwierdziła że jak miętosi pośladki, to na pewno asfalt... ciesz się że nie napisałem kryptogej, bo oni też lubią pośladki, ale nie miętoszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam niedawno chłopaka który pochodzi własnie z jednego z krajów afrykanskich i studiuje w polsce... bardzo go lubię, ale obawiam się że on chyba chce czegoś więcej... sama nie wiem co czuje do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz na poważnie... wiązanie się z kimś wychowanym w innej kulturze bardzo rzadko zdaje egzamin, przynajmniej na dłuższą metę. ale jak już się zdecydujesz, to musisz liczyć się z tym że inni będą Cię wytykać palcami, mogą zdarzyć się niemiłe sytuacje, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×