Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolina Lider FM Group

Po co szukasz pracy Dawaj pracę

Polecane posty

Gość Karolina Lider FM Group

Witaj, jeżeli jesteś osobą otwartą, nastawioną na sukces i trwale dążącą do celu, to ta oferta jest dla Ciebie!! Jeżeli interesuje Cię dorobienie sobie do stałej pensji kilka stówek, to ta oferta jest również dla Ciebie!! A jeżeli interesują Ciebie większe pieniądze, rozwój osobisty i kontakt z fantastycznymi ludźmi to czytaj dalej! Mam przyjemność zaproponować Tobie współpracę z firmą FM Group Polska, która działa w nowoczesnym systemie i która daje nieograniczone możliwości rozwoju. Firma ta ma w swojej ofercie produkty takie jak: - perfumy, które pachną bardzo oryginalnie i rozchodzą się ja świeże bułeczki:) - chemię gospodarczą- niezwykle wysokiej jakości preparaty do czyszczenia, które są bardzo wydajne, ponieważ są koncentratami, aby sprzątanie wreszcie sprawiało przyjemność a nie udrękę :) - produkty do pielęgnacji ciała- wreszcie możesz mieć własne spa bez wychodzenia z domu. -kosmetyki kolorowe- czyli to bez czego większość kobiet nie wychodzi z domu :) wiele naszych produktów zawierają skład tzw. apteczny, czyli nie uczulają i nie podrażniają skóry. -telefonię komórkową i internet mobilny- po to, aby mieć lepszy kontakt :) -kawę Aurile- o niepowtarzalnym aromacie i niezapomnianym smaku! Korzyści ze współpracy: -zarabiaj na sprzedaży kosmetyków do 43% -kupuj kosmetyki dla siebie taniej, -brak minimalnej kwoty zamówienia, -stwórz własna strukturę dystrybutorów, którzy pomogą Tobie osiągać poszczególne poziomy sprzedaży, -liczne kursy i szkolenia z rozwoju osobistego, -wycieczki zagraniczne w pełni finansowane przez firmę, -liczne programy motywacyjne, -możesz zarabiać jako zwykły odbiorca, za 0 zł wpisowego!!! A dla najbardziej aktywnych mamy do rozdania samochody marki Mercedes-Benz!!! Niczym tutaj nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać! Jeżeli się wahasz i masz wątpliwości to odpowiem na każde Twoje pytanie. Ja jako Lider mam obowiązek poprowadzić Cię za rękę na sam szczyt sukcesu. Pamiętaj, nie zostaniesz sam, będę Cię wspierać i budować razem z Tobą ten biznes. Proszę odwiedź moją stronę internetową: www.pieknoiuroda-fm.pl Karolina Lider FM Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×