Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koko_szanel

Super stronka z grami i rabatami i zarobek

Polecane posty

Po zarejestrowaniu się na tej stronce możecie zbierać perły i wymieniać je na pieniądze. Są tu fajne gierki, gra bingo, dają rabaty do sklepów internetowych, moneymilioner(kropka)pl/27041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka85
Dla mnie najlepsze rabaty i zniżki można uzyskać z kartą podnoszącą poziom życia LOOKmap. Karta idealna dla tych, którzy są z dużych miast lub mieszkają w ich pobliżu. Atrakcyjne zniżki i rabaty czekają przez cały rok, dzięki czemu koszt karty szybko się zwraca. Jakby ktoś był zainteresowany warto zerknąć sobie na http://www.lookmap.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzozia
Karta LOOKmap jest świetna od niedawna mieszkam w Krakowie ale jestem zachwycona tą kartą, trafiłam na nią zupełnie przypadkiem a teraz nie rozstaję się z nią na krok zniżki do klubów, siłowni a nawet na kurs tańca. Fantastyczna sprawa polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałweczek
Karta super szkoda tylko że działa na terenie Krakowa. Dość dużo podróżuje i fajnie byłoby mieć zniżki w innych miastach no ale cóż może się doczekam. Na razie kupiłem kartę i naprawdę mi się to opłaciło spędziłem w Kraku cały tydzień a karta zwróciła mi się w ciągu jednego wieczora. Zaajefajne kluby a to piwo które piłem wczoraj w House of beer, dawno nie piłem tak dobrego pszenicznego...a może atmosfera klubu na to wpłynęła Lecz na pewno tam jeszcze zaglądnę bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę czekać na rabaty ani zniżki, na stronce cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ zawsze mam niskie ceny bo to fajna porównywarka cen, gdzie mam ogromny wybór ofert z różnych sklepów internetowych, nie muszę tracić czasu na bieganie po sklepach bo w tym serwisie mogę kupić wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×