Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leebertal

Ex czy Akualna co wybrac pr

Polecane posty

Gość leebertal

Witam Mam wielki problem i niewiem sam co zrobic. Moja ex zona odeszła ode mnie 3 lata temu, byliśmy małzenstwem 8 lat, mamy syna 6letniego. Wiadomo po rozwodzie kazdy poszedł w swoim kierunku, fakt był taki ze to ona odeszła do innego. Ja od 2 lat jestem w stałym związku i na tydzien bierzemy slub. Problem sie pojawił jakies 3 tygodnie temu Moja ex zaczęła do mnie pisac ze wie ze popełniła błąd, ze chciała by posklejać nasze małżeństwo, ze nadal mnie kocha. Rozwaliło mnie to na drobne srubki i teraz sam niewiem co mam zrobic :( czy dac szansę ex zonie czy ją zlac jak ona mnie zlała ? Sam niewiem jakie ma intetcje moze szlak ją trafia ze sie zenie, moze szlak ją trafia ze przez 3 lata wybudowałem dom i teraz zamieszkam z nowa zoną. Fakt jet taki ze moja ex nie jest mi obojetna - bo czuje cos do niej, ale tez zalezy mi na dobru synka. I co ja mam teraz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam fakt, ze sie wahasz powinien dac Ci do myslenia....ale byla zone faktycznie moze trafiac szlag, ze zaczy asz nowe zycie i jestes szczesliwy....chociaz gdyby moj eks maz, ktorego notabene nie kocham, zenil sie. skakalabym ze szczescia, bo wtedy przestalby truc mi d**e, kiedy wypije za duzo ;) takze zalezy to od twojej eks, jaka byla, czy zaborcza, czy nie, moze ona po prostu jest zazdrosna tylko o to, ze Tobie w zyciu sie udalo po rozstaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo niepoważne zachowanie ze strony twojej ex (musiała czekac do tego momentu? wątpię, żeby się w niej uczucia NAGLE odezwały) ale też i z twojej strony - po co palnujesz ślub z kobietą, której nie kochasz?? gdybyś ją kochał w ogóle byś się nie zastanawiał nad powrotem do eks moja rada - porozmawiaj z narzeczoną i odwołaj ślub nie tylko ze względu na twoje szczęście i szansę na posklejanie poprzedniej rodziny, ale przede wszystkim , żeby dac jej szansę na spędzenie życia z kimś dla kogo będzie bezkonkurencyjna każda kobieta na to zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj rozwodnicy najpierw zastanówcie się czego chcecie dopiero zawracajcie komuś d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po holere bierzesz slub gamoniu jak z tej pierwszej łajdaczki sie nie wyleczyles,dobrze ze cie zostawila dla innego,a ty leć jak jakiś pajac ukladac od nowa wszystko z przer****ną starą d**ą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli Twoja eks wroci do Ciebie to: jaką masz pewność ,ze nie odejdzie po raz drugi do innego? A swoją drogą to dosyć dziwne,że teraz chce wrocić gdy masz się żenić,że nie wspomne już o domku Masz poważny dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego uklady szkoda mi tylko twojej narzeczonej bo nie zasluguje na takiego frajera jak ty, nie wierze w uczucia twojej ex,uwazam ze szlak ja trafia ze sie zenisz,ze masz dom, i po paru miesiącach kopnie cię znowu w d**e!!! Takie baby ti wyrachowane suki,ale ty na taka zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tego tematu to idiota......bo kopniety w d**e nadal chce byc z byla zona czytaj ona go oskubie i znow kopnie w d**e. Idiota zeni sie z inna i zastanawia sie czyli zeni sie z wygody a nie milosci. Autor jest popaprancem pewnie w wieku 22-28 lat czyli to wszystko tlumaczy i ma wazna zalete lubi uzywane towary czyli zone juz pewnie uzywali wszyscy w okolicy i nikt jej nie chce to wroci do bylego...... Jak widac coraz wieksi idioci chodza posrod nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×