Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TRZY METRY NAD NIEBEM i TYLKO CIEBIE CHCĘ WASZE OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Ja się zakochałam w tym filmie :) A jakie są Wasze opinie na ten temat? Powiem szczerze, że pierwsza część była cudna! Chemia między głównymi bohaterami była niesamowita. Dla mnie najwspanialsze momenty w filmie, to jak Hache spotyka się z Babi w klubie, ich pierwszy raz w domu nad morzem no i najwspanialszy moment, kiedy Hache przychodzi do Babi na urodziny i w tle leci "Forever young"... Ta piosenka tak cudownie podkreśla sens filmu. Są młodzi, pięknie, szaleni. I to ich ostatni taniec. Hache to spełnienia marzeń każdej kobiety ;) Męski, odważny, silny, przystojny, zabawny i chamski, a do tego zakochany ponad w życie w jednej kobiecie. Co do drugiej części, to trochę się zawiodłam... Tzn pojawienie się drugiej części ma sens wtedy, kiedy pojawi się trzecia, ostatnia część filmu. Ogólnie aktorka bardziej mi się podobała fizycznie i z charakteru. Bardziej pasowała do Hache. Jednak nie było już tak widocznej chemii między nimi jak Hache z Babi. Ogólnie strasznie przykre, bo pokazuje, że miłość pomiędzy Hache a Babi się skończyła. Tzn Babi pewnie chciałaby z nim być, ale uczucie Hache niestety już chyba wygasło... Ten moment na plaży, moment w samochodzie... jakby się żegnali, tzn jakby Hache żegnał się z Babi... Miłość między Hache a Gin nie powala mnie... Kocha ją, ale nie do szaleństwa, skoro był w stanie przespać się z Babi... Ogólnie druga część trochę zakłóca mi sens całej tej historii... Poraz kolejny ukazuje, że wielka miłość nie zawsze zwycięża... że może minąć. Prawdziwa miłość nigdy nie przemija. Co prawda Babi nie podobała mi się kompletnie w drugiej części. Do tego nie zachowała się w porządku, zostawiła go w najgorszym momencie jego życia, kiedy umiera jego przyjaciel... Zostawia też swoją przyjaciółkę Katinę. Swoją drogą wolałabym, żeby skończyło się tylko na pierwszej części z nutką nadziei, że kiedyś się spotkają. Druga część wg mnie była niepotrzeba. Chyba że pojawi się faktycznie trzecia część i wtedy Hache będzie z Babi. Druga część ukazuje ich już jako zupełnie różne osoby... Hache stał się zbyt grzeczny jak dla mnie... Podobno trzecia część filmu ma mieć tytuł "Mów mi Hache". Wg mnie tytuł ma sens. Może wtedy Hache zejdzie się z Babi, miłość powróci, "stary Hache" POWRÓCI... Zauważyliście, że Gin mówi do Hache HUGO ??? Proszę o Wasze opinie na temat filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz koniecznie przeczytać książki! Są wspaniałe. Z tego co wiem istnieje włoska i hiszpańska wersja filmu. Pseudonim głównego bohatera w obu jest inny, Step i Hache. Na imię ma Hugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, wiem, jeszcze w tym tygodniu udam się do biblioteki :) Podobno film w tym wypadku jeszcze bardziej niż zwykle odbiega do książki. Wydaje mi się, że postać Gin była nietrafnie przedstawiona. Na początku, jak goni go samochodem na stację, mówi "że znów mu ucieknie", a na koniec te zdjęcia Hache. Widać, że nie spotkali się przypadkiem, tylko ona miała jakąś obsesję na jego punkcie. To dla Hache bardzo niebezpieczne. Coś wiadomo o 3 części? Czy to tylko faktycznie wymysł fanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już "stara", nigdy nie oglądam takich "słodko-pierdzących" filmów, ale ten mnie urzekł :) Dlaczego? Bo przypomina mi początki mojej wielkie miłości, która trwa do dziś. Co prawda różniliśmy się od bohaterów, ale uczucia, które mi towarzyszyły podczas pierwszych wspólnych miesięcy na nowo odkryłam w tym filmie :) Na szczęście u mnie happy end :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy tym filmie zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo kocham swojego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto uważa, że druga część jest gorsza, nigdy nie przeżył wielkiej miłości, którą nagle trzeba wyrzucić z siebie. To się nigdy nie udaje. Nigdy do końca. Nigdy też po traumatycznych wydarzeniach i rozstaniu nie da się odtworzyć uczucia z przeszłości. Tylko raz wszak można być trzy metry nad niebem. ;) Druga miłość nigdy nie jest w stanie zastąpić tej pierwszej- nam przeznaczonej (a jednak gdzieś zgubionej;)). To nie znaczy, że nie może stać się sensem naszego życia i nadać mu smaku. Uważam, że druga część jest rewelacyjna. A kto chce bajki o Kopciuszku, niech obejrzy Disneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będzie 3 czesc:????!!!!!!!!!!1 umieram z niecierpliwości ehhhhhhh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzecia częśc ma się ukazać na początku lub w połowie 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się ten film nie podobał, rozwleczona akcja, zbyt długi, nierealny. Już 100 razy bardziej wolę ,,dirty dancing'', gdzie nie wszystko jest tak pokolorowane. I ta jazda ..tyłem'' na motorach swoich chłopaków jak wleczenie jakieiś rzeczy.. żałosne. Główny bohater, który niby taki uczuciowy , bawi się uczuciami dziewczyn, niby lata za tą jak jej tam Bobbi a sypia z inną. Lubię romantyczne filmy, ale ten był najgorszy i najnudniejszy jaki widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgadzam w wpisem w 5 października w 100%. Nie wiem co jem film w sobie ma ale też się w nim zakochałam. Chyba to ta chemia między głównymi bohaterami. Chociaż Babi..,no coz uroda nie powala. Za to Hache jest genialny, idealny do tej roli. Pierwsze czytałam książkę-dla mnie nudna jak flaki z olejem, zastanawiałam się jaki będzie film i aktorzy,raczej sceptycznie podeszłam do filmu-ale pozytywnie się rozczarowałam! Szkoda tylko że była ta druga czesb i tak się skończyła! Przynajmniej w filmie niech ta wielką miłość wygra a tu rozczarowanie- spotyka inna laskę i po wielkiej miłości. Ehh... Jak w życiu, o-estety. Ale to było najlepsze w filmie - ja ich wielką miłość a druga cześć bardzo rozczarowuje. I jeszcze ten lekst w samolocie na poczatku że jak to się nie możerkończyć. Jestem bardzo ciekawa trzeciej części. Tylko podobno w niej ma byc jakąś trzecia dziewczyna... Będę czekac niecierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten film jest najlepszy na świecie kocham go ale kiedy dowiedziałam się o 2 części to odrazu go obejrzałam teraz chce 3 część i mam nadzieje że będzie bo zakochałam się w tym filmie na zabój i czekam na wydanie tego filmu bo już nie wytrzymam jeżeli ktoś jeszcze tego nie obejrzał to polecam i to bardzo jest wspaniały hehe jest boski a babi powinna z nim być chociaż gin też jest fajna bo z nim była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz Gawlik
Oglądałem film nie raz, ani nie dwa. Jak dla mnie jest to piękny, ale też dramatyczny film. Doskonale oddaje historię, która mogła się wydarzyć. Ukazuje młodość, wolność i ogromna więź miedzy ludźmi. Świetna jest również gra aktorska i dobór postaci. Utwory muzyczne wywarły na mnie duże emocje, pomogły zagłębić a nawet wczuć się w role aktorów. Zakończeniem bylem zaskoczony, nie do końca go zrozumiałem ... Do momentu ukazania się drugiej części "Tylko Ciebie chcę", która jest również warta obejrzenia. Czekam na ciąg dalszy historii... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniu206
Taka miłość to marzenie każdej kobiety (moje na pewno!!) Uważam, że to nie może się tak zakończyć, ponieważ prawdziwe uczucie nigdy nie wygasa i zawsze (ZAWSZE!) zostaje jakaś część na dnie serca.. To widać w tym filmie - jeżeli facet tak płacze jak Hache to o czym mu tu mówimy, jak nie o miłości? W drugiej części można sobie porównać jakim wzrokiem patrzy na Gin, a jakim obdarza Babi... zresztą jak Katina powiedziała, że Babi jest w klubie to szukał jej z taką iskrą w oku, z nadzieją, ze ją zobaczy... Liczę na 3 część, w której Hache i Babi będą razem, choć tak naprawdę to co najlepsze juz przeminęło - młodzieńcze lata, pierwszy raz, motyle w brzuchu i uczucie bycia 3 metry nad niebem. Jeśli nie stworzą 3 cześci to dwie pierwsze będą bez sensu i przynajmniej mnie pozostanie nienasycenie, bo brakuje mi tutaj szczęśliwego zakończenia tej historii miłosnej - a przecież takie jest zawsze wtedy gdy miłośc jest prawdziwa - a w 3 MSC taką właśnie mamy okazję zobaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tres metros... kooocham niedawno zobaczłam w tv dopiero, choc polecano mi juz dawno ale sie zebrac nie mogłam. a ten "H" boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hache boski a Babi powinna zdechnac za to co mu powiedziala na koncu filmu i za to ze sie od razu puscila z innym szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hache boski a Babi powinna zdechnac za to co mu powiedziala na koncu filmu i za to ze sie od razu puscila z innym szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elruka
Świetne filmy. Bardzo mnie wzruszyła ta historia miłosna tam przedstawiona. Tak sobie myślimy z siostrą, że jutro je obejrzymy w ramach walentynek ;p Już nawet zdążyłam pobrać przez https://filefox.pl/, więc tylko włączać i oglądać. Ciekawa jestem kiedy wyjdzie kolejna część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie kiedy pojawi się 3 część? Słyszałam, że Gin zachoruje na białaczkę i Hache będzie przy niej do śmierci. Babi zaszła w ciążę (w tej 2 części) i Hache z nią będzie. Nie wiem czy to prawda, ale taką wersję słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest okropne, gdy tak ciagle sie czyta o tym, ze tylko Babi i Babi i Babi jest ta zla. Zapomnieliscie jak w pierwszej czesci Hache przywiazal apaszka Babi swoja seks-kolezanke do lozka. To jest naprawde nie mile, jak sie nie dostrzega ile on jej krzywdy wyrzadzil (zranil ja co najmniej parę razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanclub roller
mi się wydaje że baby i hache powinni być razem ale to pierwsza część a w drugiej hm myślę że hache powinien być z gin bo jest samotna a baby ..... baby zrobiła coś okropnego sypiając z hache tylko po to by sprawdzić czy nadal coś do niego czuje. Powinna być z tym swoim sąsiadem . Natomiast Katina szkoda że Pollo umarł ale mówimy o drugiej części więc myślę że Katina powinna być z bratem gin. Ale o czym tu mówić film jest ekstra fajnie się ogląda a będzie jak będzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga część bardziej do mnie przemówiła. Jednak najzabawniejsze jest to, że inaczej mu się oglądało film jak poznałam męża i inaczej po latach małżeństwa. Fil wielowymiarowy. Aktor super seksowny i ten motor jak mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Hache nie przestanie kochać Babi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybusienkaan

Ja oglądałam najnowsza wersję na mowmihache.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmy i Seriale

Świetny konkurs, w którym można zgarnąć darmowe konto NETFLIX
Więcej szczegółów na stronie www.netflix.wygrywamy.com.pl
Wystarczy tylko Twój adres email! Żadnych prywatnych danych!
Żadnych numerów telefonu! Wszystko to za darmo!
To nie ściema, nic nie tracisz, a możesz zyskać konto NETFLIX!
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż mamy 2020 rok to nadal w głębi serca mam nadzieję, że 3 część filmu się pojawi... 💔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×