Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłyście dzisiaj w kościele znak zapytania

Polecane posty

Gość gość

Czy zazwyczaj chodzicie na msze dla dzieci czy zwykłe? Z całą rodziną czy chodzicie na zmianę? Od jakiego wieku zabieracie dzieci do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka chodzi z mezem. zaczela chodzic w ieku ok.3 lat. a na ktora h to roznie. albo na 11.30 albo na 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tu te babsztyle do kościoła by chodziły jak tyle tu zgnilizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy bez dziecka bo tyle nie usiedzi na mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie chodze do kościoła, bo to banda oszołomów, oszustów i przede wszystkim hipokrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj widziałam mamę z wózkiem z budką na mszy dziecko przespało całą mszę. miała jeszce przy sobie chłopczyka tak na oko 2 lata - trochę się nudził, ale nie rozrabiał i trzymał się blisko mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była msza dla dzieci na 11.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę do kościoła. Byłam za to na spacerze w parku z całą rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzajcie dzieci do kościoła! przyzwyczajajcie je! w końcu księża potrzebują nowych, młodziutkich tyłeczków do bzykania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 14:28 - czytaj nie tylko temat, ale i pytania z pierwszym poście. Pytanie nie jest o wyjście z domy, tylko o pójście do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość prowadzajcie dzieci do kościoła! przyzwyczajajcie je! w końcu księża potrzebują nowych, młodziutkich tyłeczków do bzykania! xxx lecz się. pedofilia jest we wszytskich środowiskach, gdzie jest styczność starszych z młodszymi. włącznie z rodziną. tylko ta w innych środowiskach nie jest tak nagłaśniana jak wśród księży, bo tu można dokopać całemu KOŚCIOŁOWI - woda na młyn takich ateistów jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale kościół to banda j****ych hipokrytów dopiero co bp się wypowiadał że na dominikanie jest wilgotno i się ma ochotę na sex. Ja prdl na sex spoko niech się rżną na potęgę, ale żeby wykorzystywać małe dzieciaczki!!! Albo polski misjonarz który został zamordowany podczas gejowskiej orgii na plebanii, którą sam zorganizował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieniony ateisto, możesz nie zaśmiecać wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ateistką, wierzę w Boga, ale brzydzę się hipokryzją kleru i twoją też fanatyczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś wierząca, to odpowiedz na pytanie, na która godzinę byłaś w kościele i czy chodzisz razem z dziećmi i mężem czy chodzicie osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci znowu tłumaczę, że modlę się w domu, zresztą tak samo jak mój mąż i zaszokuję Cię : nie mówimy Ojcze Nasz itp tylko rozmawiamy z Bogiem, mówimy mu co nam leży na sercu za co mu dziękujemy i o co prosimy. Do kościoła nie chodzę, bo nie będzie mi komunii podawał łachmyta, który przer****ł pół wsi. Hipokryzji mówię NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, które wierzą święcie mediom, że pedofilia jest tylko w kościele wśród księży: absolutnie nie życze wam źle ale obyście się kiedys nie zdziwiły, jak wasze dziecko doświadczy złego dotyku np ze strony nauczyciela w szkole czy wychowawcy na kolonii, lub ze strony.... brata lub tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś taka głupia czy głupią udajesz??? Czy ktoś tu napisał, że pedofilia jest tylko w kościele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszłam z kościoła kotolickiego, gdy książ powiedział, że ochrzci moje dziecko jeśli zapłacę (minimum 150 zł), ponieważ każdy wierny ma obowiązek utrzymywać swoja parafię - ksiądz stawiał nową większą plebanię. Nie zapłaciłam. Banda pazernym hipokrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy co niedziele,dzieci od malego chodza z nami. A do kosciola chodze dla Boga i siebie,a nie dla ludzi czy ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszłam z kościoła kotolickiego, gdy książ powiedział, że ochrzci moje dziecko jeśli zapłacę (minimum 150 zł), ponieważ każdy wierny ma obowiązek utrzymywać swoja parafię - ksiądz stawiał nową większą plebanię. Nie zapłaciłam. Banda pazernym hipokrytów xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jakim trzeba być głupcem zeby zła postawa jednego księdza wpłyneła na twoją wiarę, dobrze ze odeszłaś, tzn że nigdy nie wierzyłaś. ja jkaby ksiądz mi tak powiedział, poszłabym do innego, do kurii... na pewno bym sie na Pana Boga nie obrażała z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co na dominikanie, czy ekwadorze to male piwo w porownaniu z tym, co robili ksieza z dziecmi w Republice Irlandii, tam ani jedna parafia nie obyla sie bez ksiedza pedofila, gdy juz bylo z glosno co robi dany ksiadz, to przenoszono go do innej parafii, a ofiarom I ich rodzinom grozono ekskomunika... I tak w calej Irlandii, pelno bylo pedofili, Watynkan juz przestawal panowac nad tym, wiec wysylal ich do USA i Ameryki poludniowej, gdzie robili to dalej. Owczesny jeszcze nie papiez Benedykt naspial specjalna note jak postepowac w tej sprawie, co maja robic biskupi, gdy ofiary zechca rozmawiac z policja, czyli zastraszac ich i a ksiezy przenosic gdzies indziej. Dopiero w USA ludzie juz 30-40 letni zaczeli o tym mowic glosniej, Watykan unikal rozmow z policja, albo szantazowal ofiary juz dorosle i ich rodziny, ale oni juz byli dorosli, wiec nie dali sie tak jako dzieci. Powoli sprawy zaczely wychodzic na jaw, pare lat temu bylo o tym glosno w Irlandii, to setki tysiecy ofiar ksiezy kosciola katolickiego, Watykan i Jan Pawel II dobrze o tym wiedzieli i tuszowali ile sie dalo. Mozecie sobie poczytac o tym w gazetach Irlandzkich sprzed paru lat... Setki tysiecy teraz juz doroslych, ktory zniszczono dziecinstwo... Do tego dochodza Magadalenki, czyli praline, w ktorych pracowaly dziewczeta dla zakonnic... Mozna sobei o tym zobaczyc film w youtube. Ja jak sie zaczelam o tym dowiadywac, calkowicie skonczylam miec z kosciolem cokolwiek doczynienia. Zadnej religii, zadnych ksiezy, zakonnic, kosciolow. Zaden nawet grosza nie dostanie, za to co robili dzieciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niestety ale Jan Paweł II krył pedofilów księży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy słonik
nie, nie chodzę do kościoła. I włos mi się jeży na głowie jak patrzę, że się dzieci tak wcześnie zaczyna indoktrynować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę uważnie przeczytać temat i pytania w pierwszym poście. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to k***a obchodzi, pilnuj swojej d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ludzie, wam by się faktycznie przydało na jakieś rekolekcje pojechać, z dala od internetu i komputera, bo to co i jakim językiem tu wypisujecie w głowie się nie mieści. W temacie: chodzimy razem z dziećmi na mszę dziecięcą, ale jak były mniejsze, to mąż albo ja chodziliśmy osobno, bez dzieci. Mniej więcej od 2 roku życia zabieramy już dzieci na pełne msze. Siedzą pod ołtarzem,bo taka jest praktyka, i biorą udział we mszy z innymi dziećmi. Ksiądz prowadzi takie bardziej quizy. Przyznam, że dla dorosłych to dość nudne, dlatego czasem jest tak, że jedno z nas bierze dzieci na mszę dziecięca, a drugie idzie na msze z normalnym kazaniem. Potępiamy pedofilę w KK, ale zdecydowanie więcej jest wspaniałych kapłanów, więc nie wiem o co wam chodzi. Pedofile zawsze powinni być karani, a my możemy księży otaczać modlitwą, aby żyli w czystości i poszanowaniu przykazań. Odwracanie się od Kościoła nie ma sensu. Prkatywkowanie wiary bez uczestnictwa we mszy świętej - no cóż, zawsze to lepsze niż brak modlitwy i rozmowy z Bogiem w ogóle. Jednak tej osobie co do kościoła nie chodzi radziłabym rozeznać się, gdzie jest jakiś dobry kapłan, który pozwoli wam wrócić do wspólnoty. Nie przyjmując eucharystii nie będziecie zbawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie będzie mnie tu nikt na siłę nawracał, bo wiem w kogo wierzę - w Boga, a nie stado idiotów. Jakoś nigdzie nie widać tego cudownego kapłana, więc wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×