Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzymanie ręki w gaciach 24h

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałbym poruszyć temat znany co najmniej 3/4 populacji męskiej. Z tym, że temat założony jest przez faceta tak więc Panie dostaniecie trochę informacji "z pierwszej ręki". Na wstępie chciałbym zdementować te śmieszne zbywania panów, którzy okłamują swoje kobiety bądź co bądź ze wstydu i z tego, że sami tak naprawde nie znają powodu. Jest to bowiem silniejsze od nas. Miętolenie ch*ja możnaby porównać do ssania kciuka albo smoczka w okresie niemowlęcym - uspokaja. Zagłusza jakieś poczucie lęku. Jeżeli miałbym strzelać to przypomina to trochę chorobę sierocą - gdy odczuwasz niepokój zaczynasz się kiwać. Jest tam jakaś forma braku bezpieczeństwa, opuszczenia, osamotnienia może braku miłości. Większość panów nie będzie w stanie sobie przypomnieć tego kiedy to zachowanie miało początek bowiem robią to już mali chłopcy trzymając się odruchowo za siusiaka. W okresie szkolnym jest to powszechne zachowanie. Na porządku dziennym było miętolenie ch*ja i narkotyzowanie się tymi feromonami, co bardziej życzliwi maltretują tym przypadkowych kolegów podstawiając im dłoń pod nos. Temat założyłem bo dotyczy on także mnie i jest to czasem bądź co bądź upierdliwe oraz jak uważa część pań "obleśne". Jeżeli jest tu jakaś osoba, która ma bezpośrednią styczność z psychologią i mogłaby jakoś racjonalnie wytłumaczyć to zachowanie byłbym bardzo wdzięczny. Trzebaby "pogmerać" we Freudowskich księgach pewnie. Jak to bywa z patologią. Patologia w nadmiarze to standard, który potem wyznacza normę społeczną i jest uznawane za "normalne zachowanie". Nie dajcie się zwieść. Dla przykładu : ludzie spożywają alkohol w nadmiarze bo nie radzą sobię z życiem, a nie bo to jest trendy, po piją twardziele i inne pierdy. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Tak samo jest w tym przypadku. Sory panowie za wyjawienie "tajemnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem i jakoś tego nie robię. To powiedz dlaczego dziewczyny wkładają sobie rękę w majtki i potem wąchają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, że jest to zjawisko patologiczne mające początek we wczesnych latach dziecięcych i tak jak mówisz dotyczy obu płci ale mężczyźni ze względów anatomicznych wykonują to bardziej oscentacyjnie, a ze względów społecznych mają na to pozwolenie. Strzelam ponownie, że kobiety mogą zaciskać uda albo "usiąść na piętce". A Ty jesteś być może facetem, który mieści się w tej 1/4 i nie masz tego "problemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw. Zależne od kontekstu oczywiście ale kobiety wąchając dłoń "po" rozpoznają w jakiej są fazie cyklu. Ale również ciekawi mnie cel tego notorycznego narkotyzowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up - odpowie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie wkladalam reki w majtki i nie wachalam jej :-0 Oszaleliscie ? Jakie rozpoznawanie cyklu po zapachu ? Masakra :-0:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego się wstydzić dziewczyny tego że sprawdzacie w ten sposób zapach swych swych cipek, nie raz widziałem że dziewczyny tak robią na przykład po po zrobieniu siku i wiele takich różnych sytuacji widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, chodziliśmy chyba do zupełnie innych szkół, bo u mnie nikt czegoś takiego nie robił, a już tym bardziej nie narkotyzował innych swoimi smrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulatorka - zakładam, że jesteś kobietą, a co za tym idzie będąc w wieku szkolnym nie mieściło Ci się to w ówczesnym "światopoglądzie"i nawet jeśli Ci to przemknęło przed oczyma to i tak nie wiedziałabyś o co chodzi. Tak jak mówie jest to zachowanie zdecydowanie upopularnione w męskim gronie, a raczej szczylowatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkala
Kilka lat temu miałam zapalenie pochwy i od tamtej pory często wkładam sobie rękę w majtki i wącham czy wszystko jest O.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz to robię, masuję sobie cipkę i wącham paluszki, ten zapach strasznie mnie podnieca jest taki intymny i sexy 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morriss
miło pomyśleć o twojej cipce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuuutaas też sexy pachnie i ocieka testosteronem, właśnie sobie walę konia, a tak bym zerżnął jakąś ciipkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochpodniecona
Ja lubię jak facet się tam maca to takie podniecające oczywiście w odpowiednim czasie i miejscu a sama nie wkładam ręki w majteczki ale bardzo lubię dotykać tam faceta mm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wami się porozumieć to jak z du.pą - ni nie pogadasz, ni nie po.ru.chasz. Tylko do pier.dze.nia się nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×