Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w ilu pozycjach to robicie

Polecane posty

Gość gość

jakbyście mieli zliczyc, ile pozycji najczęściej się powtarza u was w łózku? czy korzystacie z kamasutry, szukacie nowych metod, podniet korzystając z tego typu źródeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna pozycja. W gardlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystacie z takich książek i w ogóle? jak szukacie nowych pomysłów, by urozmaicić życie erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
zliczyć, zmierzyć, ile orgazmów, ile minut na górze, ile na dole, ile pchnięć na minutę, co ja jakieś liczydło :O reperujesz laskę a ta jeszcze wie o co chodzi, to nie patrzy się na zegarek, że za dwie minuty będzie na jeźdźca..... błechehehehhehehe a za pięć na łyżeczkę. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 pozycji bo nie mam z kim ale gdybym miała to zrobiła bym wszystko by zadowolić drugą stronę , w ilu pozycjach by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
przed lustrem, kamerką. podpowiedz mi Reksio, by wyszło w sumie siedem pozycji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recio! Nie Reksio! Ty psie! Co? Nawet nie połapiesz sie z pozami? haha U ciebie tylko walikonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
a jednak dałeś się strolować leszczu, jesteś tak przewidywalny jak, to że nie będziemy żyć wiecznie. :D :D oczywiście że Recio3 ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawny recio był lepszy, nie dał się tak łatwo prowokować, był milszy i sympatyczniejszy, nie kręcił tak jak teraz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
weź przestań 💤 nie znałem wcześniejszego obrazu "Reksia" :P ( już mnie znienawidzi :D) ale ten to tragedia. no tak bezbarwna postać że nitz tylko robić mu przypał. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest na łyżeczkę? wymieńcie mi te swoje ulubione pozycje, bo ja wiem tylko jak wyglądają 5: misjonarska, na jeźdźca, 69, bokiem, na pieska nawet nie wiem jak wygląda łyżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha...łyżeczka to własnie ta pozycja z boku nie wiedziałam a jakie jeszcze są tak w sumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczesciej jedna pozycja, czasami tylko zmieniamy; podczas jednego stosunku w 5 przypadkach na 10 zmieniamy do 3 pozycji (mam orgazm wielokrotny ;) ) nie korzystamy z poradnikow typu kamasutra, cosmopolitan, pani domu ;) seks sprawia nam przyjemnosc w tych nuuudnych i oklepanych pozycjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudne i oklepane czyli jakie? wymieńcie mi swoje najczęstsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początek różnie - w zależności od sytuacji, nastroju itp. Potem 2 -3 - 4 zmian pozycji a na koniec prawie zawsze na pieska. Mojapani najbardziej lubi na finał ostrą jazdę z zupełnym zdaniem się na mnie, dlatego z pełnym zaufaniem wypina dupsko, czasem dostaje jeszcze palecw pupę - dla zaznaczenia ostatecznej uległości i mojej dominacji. Pełnego anala nie uprawiamy bo jest dla niej potem zbyt bolesny, ale palec albo koreczek analny i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz trzymac palca w pupie kobiety? obrzydliwe....potem oblizujesz? nie dałabym sobie wsadzić niczego w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
:P aż mnie przeszyły ciarki. :D czeka mnie coś naprawdę szczególnego, jakieś rozdeptanie, powłóczenie za twoim rydwanem, czy zwyczajny donos na redakcję. :D błagam, tylko nie to, bo już nawet na pomarańczowo zabronią mi tu pisać. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody pelikan to amstaff c***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
o nie, nie !!! :D Stafi, to Stafi a ja, to ja. :) i tak prawidłowo powinno zakończyć się twoje nikomu niepotrzebne śledztwo :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
lepiej skup się na tym, czy A♥♣a jest najfajniejsza i czy ładna też :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×